Forum dyskusyjne

Gdzie na wakacje

kategoria podróże po świecie

WOJTASGARD dołączył
04.01.2008

WOJTASGARD 11:16 | 26.12.2010

Witam, planuje wyjazd gdzies na wakacje, w lato 2011,otoz nie mam zielonego pojęcia gdzie,ale też jestem dosyć wybredny gdyż jestem marynarzem, i sporo widziałem i zwiedziłem,myślałem że może zapuścić sie w kraje gszie statki nie zawijaja,bylem w Meskyku,kolumbii,chile,meksyk dosyc drogi pozostałe dwa kraje ciekawe ale nie znam hiszpanskiego a znjomosc angielskiego tam bardzo slaba,do tego chce podrozowac sam i na walsna reke chyba ze sie ktos przylaczy,turcja egipt syria,bylem odpada nie lubie muzulmanstwa,hiszpania,wlochy grecja za duzo turystow i przerekalmowane,moze ktos byl w krajach takich jak slowacja,wegry,czechy,austria,moze to sa warte miejsca aby odpoczac,nie zalezy mi na zwiedzaniu zabytkow,gdyz nie intereuja mnie takie rzeczy a nie lubie zwiedzac,chce w jakies ciekawe miejsce gdzie mozna poimprezowac,duzo tudentow i nocne zycie,Polska odpada,na Ibizie w ubieglym roku bylem,i bylo fajnie ale wydalem strasznie duzo pieniedzy w dwa tygodnie,wiec wiecej sie nie wybieram,planuje na 15-20 dni, i chce zmiescic sie z przelotami za wszystko caly pobyt aby zamknelo sie w granicach 3000euro,plus minus 200-300 nie gra roli,czekam na ciekawe opine.Pozdrawiam

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 13:24 | 26.12.2010

Czy to jest prowokacja:)???hahahha

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 14:05 | 26.12.2010

Polecam Pataya, znajdziesz tam rozrywki których szukasz. Przy okazji możesz trafić nawet HIVa.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 14:58 | 26.12.2010

No fakt a Pattayi dla kolegi zapomniałem a myślę,że trafiłbym w sedno:)

murti dołączył
26.12.2010

murti 21:51 | 26.12.2010

No faktycznie jesteś wybredny. polecam Maderę. ;-)

------------------------------------------------------------
[url=www.cypr.tanieoferty.eu]cypr  last minute[/url] [url=www.bulgaria.tanieoferty.eu]-[/url]  tanie [url=www.egipt.tanieoferty.eu]wycieczki  egipt[/url]

wesola_ziomalka dołączył
27.12.2010

wesola_ziomalka 16:20 | 27.12.2010

Hej! Ja na ten przykład zostałam namówiona na wyjazd do Macedonii w lipcu. Atmosfera ponoć przyjazna i pogoda jak najbardziej pozytywna. Koleżanka pochodzi ze Skopje więc trochę zaczynam się zagłębiać w informacje o kraju. Jezioro Ohrydzkie ponoć jest ciekawym miejscem, możesz co nieco zobaczyć w trzech odcinkach Makłowicza o Macedonii (odcinki 71,72 i 73)

www.tvp.pl/styl-zycia/kuchnia/maklowicz-w-podrozy/wideo/podroz-  20-macedonia-w-stolicy-71/2967813

Choć nie wiem czy ci spasuje bo jak stwierdziłeś nie lubisz muzułmaństwa, a trochę go tam też jest, no ale tak to już na Bałkanach bywa.

WOJTASGARD dołączył
04.01.2008

WOJTASGARD 16:43 | 27.12.2010

Wesola ziomalka,daj znac na maila: new_yorker@wp.pl, to porozmawiamy moze sie wybiore

oboski dołączył
27.03.2010

oboski 17:43 | 27.12.2010

Eeee tam
Dla marynarza na wakacje: TYBET

wesola_ziomalka dołączył
27.12.2010

wesola_ziomalka 15:07 | 28.12.2010

Już piszę maila :) Jak będę miała jakieś przydatne informacje chętnie przekażę. Póki co to sama nie ogarniam tematu. Wiem tyle co Makłowicz przekazał :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl