Forum dyskusyjne


Kto do meksyku -kwiecien2011

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

romantecza dołączył
29.12.2010

romantecza 10:24 | 29.12.2010

Poszukuje osoby(osób)na wspólny wyjazd na własna rękę do Meksyku.Mam 38lat i brak doświadczenia ale mam marzenie i wiarę w sukces , determinacje oraz Was internauci jako niezastąpione źródło informacji:)lub chętnie dołączę do osoby(osób)mających już plan
planuje wyjazd na 2tyg w połowie miesiąca i koszty ok 4tys-4.5tys(w tym samolot 2tys-oczywiście jak się uda trafić promocję)z lotniska poza PL.Trasa(oczywiście tylko proponowana)to coś ala e-book Piotra Macieja Małachowskiego-czyli trochę wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl