Forum dyskusyjne

nie turystycznie - Tajlandia

kategoria podróże po świecie

Marcin.luk dołączył
04.01.2011

Marcin.luk 03:44 | 04.01.2011

witam

czy w tajlandii z dala od turystyki jest taniej ? czy mniejsza konkurencja i jedzenie, mieszkanie jest drozsze ?

szukam jakiegos nie turysycznego rejonu tajlandii, do pomieszkania w chatce na plaży, jakie rejony były by dobre ? irytują mnie ogólnie głośni bogaci amerykanie, niemcy itd wiec chciałbym tego uniknąć, mieszkać bliżej tajów, jeśli wiecie o co mi chodzi

moze to być nawet wieś, prowincja o ile będę mógł raz w tygodniu dojechać do wiekszego miasta, na zakupy, impreze etc

moze jakas wyspa ?

czy znacie stronki podobne do tej, w miare aktualna bo ta chyba z tym na bakier :
www.phanganisland.com/index.php?interface=display_browser&banne  r=true&browse_type=2

chodzi mi o aktualne ceny domku żeby sie w miarę zorientowac

wynajem raczej długoterminowy 5-8 miesięcy, żeby wyrobić sie w 1-2 visa-run

pozdrawiam

marcin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl