Forum dyskusyjne


Wyprawa do Turcji

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

Angelika dołączył
21.01.2007

Angelika 22:50 | 21.01.2007

Szukam osoby zainteresowanej podróżą do Turcji. Planowanym terminem jest wrzesnien 2007, czas trwania okolo 3 tygodnie, ilość osób 3. Wśród organizujących są 2 studentki, więc najlepiej gdyby 3 osobą był chłopak. Oczywiscie chec dolaczenia jest rownoznaczna z jej wspolorganizowaniem, a to oczywiscie zajmuje troche czasu :/. Ponieważ obecnie mieszkam w Warszawie preferowane byloby zeby byl to ktos z jej okolic (ale nie koniecznie :) ). Zainteresowanych prosze o kontakt na: a__kowalska@wp.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl