Forum dyskusyjne

gniazdka

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

parvati dołączył
03.01.2011

parvati 16:23 | 04.01.2011

Pomyliłam fora ( bo to mój pierwszy raz) i jeszcze raz chciałam zapytać, czy w Indiach są inne niż u nas kontakty? I czy w pokojach hotelowych można zagotować wodę, czyli czy brać jakiś czajniczek?

meteoryt dołączył
29.12.2010

meteoryt 18:00 | 04.01.2011

W związku z tym, iż to twój pierwszy post witam Cię bardzo serdecznie.
Jeżeli chodzi o gniazdka to w Indiach są takie same jak w Polsce, jednak zdarzają się podobno przypadki by dziurki były zrobione za blisko siebie.
A jeżeli chodzi o czajnik to zależy od standardu Hotelu ;-), ale raczej powinny być.

parvati dołączył
03.01.2011

parvati 18:50 | 04.01.2011

Dzięki za odpowiedź, myślałam, że po kolonialnej przeszłości coś tam zostało też w elektryczności;-) i mają gniazdka jak Anglicy

szkieuko dołączył
27.07.2008

szkieuko 21:56 | 04.01.2011

Nie ryzykowałabym z indyjskimi czajnikami, weź grzałkę

aysha3 dołączył
18.03.2011

aysha3 23:35 | 18.03.2011

oni w ogóle mają inne gniazdka!:))) ale obejdzie się bez przełączników. nasze końcówki pasują, tyle tylko, że czasem jest dużo luzu i ruszając np. telefonem w czasie ładowania, ładowarka może wypaść z gniazdka (to samo z suszarką czy innymi cudami ;)

marcyl dołączył
04.08.2010

marcyl 22:30 | 20.03.2011

nasze wtyczki pasują, bardziej bym się martwił. że po włączeni grzałki wysiądzie zasilanie w całej dzielnicy

parvati dołączył
03.01.2011

parvati 06:59 | 21.03.2011

Dziękuję wszystkim za info. Zdążyłam już wrócić z Indii, więc sama mogę teraz dodać komentarz do swojego zapytania: nie ma żadnych problemów z gniazdkami - przynajmniej w hotelach, w których spałam. Nasze pasowały, bo wszędzie była taka ilość wejść do gniazdka, że zawsze któreś było na nasze wtyczki. A z prądem w zasadzie też nie było kłopotów ( z przerwami - jeśli były to na krótko).
Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl