Forum dyskusyjne

majówka w Budapeszcie

kategoria podróże po świecie

pysia dołączył
05.01.2011

pysia 17:43 | 05.01.2011

Witam,
Mam zamiar wybrać się na tegoroczną majówkę do Budapesztu , choć dopiero styczeń ja już planuje wyjazd . Ofertę znalazłam na stronie biura OIS , cena przystępna tylko zastanawiam się ile trzeba będzie wydać kasy na miejscu . Może jakieś porady ?

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 02:27 | 06.01.2011

ceny porownywalne do naszych, a nawet taniej. Oczywiscie zalezy co wybierzesz (jedzenie:restauracja czy supermarket, mieszkanie: hotel, hostel, czy kwatera), zdecydowanie polecam Furdo, jest ich ok 30 w Budapeszcie, za 30-50 PLN (zalezy gdzie) mozna caly dzien sie moczyc w zdrowotnej wodzie, sa sauny, kilka basenow, urocze sa laznie tureckie- trzeba sprawdzic ktore dni sa dla kobiet, ktore dla mezczyzn. Ruiny rzymskie w Obudzie, dojazd koleja ale jak kupisz bilet na caly tydzien mozesz korzystac z autobusow, metra, tramwajow i kolei podmiejskiej. Tokaj, Bikiavera, kielbache wegierska, papryke rowniez kupisz w supermarkecie, ale duzy urok ma najwiekszy market kolo mostu Erzebet (jesli dobrze pamietam) po stronie Pesztu.

nhstreet dołączył
22.04.2010

nhstreet 14:16 | 07.01.2011

A może lepiej na własną ręką samochodem? Hotel czy nocleg bez problemu znajdziesz na hotels-globally.com, bardzo przydatny serwis. Tym sposobem pozwiedzasz więcej niż z biurem podróży

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 23:25 | 08.01.2011

Budapeszt mozna zwiedzac na nogach, bo odleglosci sa tak niewielkie ze jak ktos ma zdorwe nogi da rade. Samochod to opcja gdy ktos chce zwiedzic Wegry:)

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 23:24 | 08.01.2011

ps. Ja byłam w Budapeszcie w listopadzie, jeszcze przed pierwszym sniegiem. Za bilet płaciłam 300 PLN za pociag. W nocy wyjezdzalam, spalam sobie i rankiem obudzilam sie w Budapeszscie, powrot tak samo. Nocleg w samym centrum miasta przy ul Erzebet kosztowal mnie 12eur/noc, do dyspozycji mialam samodzielne mieszkanie z kuchnia, lazienka, cale wyposazenie mieszkania, cieplutko, tv i wszelkie wygody. Lepiej nawet niz w hostelu gdzie miejsce apt dzieli sie z innymi, obcymi i czesto bagaz trzeba zostawic pod okiem nieznajomych co wydaje mi sie kompletnym bezsensem.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl