Forum dyskusyjne

Mexico-Entero-Nie warto

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

Loktara dołączył
05.01.2011

Loktara 17:51 | 05.01.2011

Po powrocie z wycieczki zorganizowanej przez biuro MexicoEntero byłam totalnie zawiedzina i zszokowana jak to Polscy organizatorzy łasi są na pieniadze swoich rodaków wstyddd Nigdy więcej Mexico Entero

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 15:34 | 06.01.2011

Zeby poczuc smak prawdziwej przygody trzeba sie samemu troche naglowic i pomeczyc, przynajmniej ja tak mam dlatego nigdy z biura nie korzystam. Uwazam ze komentarz warto nie warto, to nie na ta strone. Wszedzie warto , tylko trzeba umiec dostrzec fajne strony miejsca a Meksyk jest genialny.

michele22 dołączył
07.01.2011

michele22 15:58 | 07.01.2011

Z biurem dotrzecie najwyzej do jakiegos luksusowego (albo i nie) wiezienia (kurortu) i za wszystkie wycieczki fakultatywne beda wam kazali doplacac o wiele wieksze pieniadze niz jakbyscie sami zalatwiali. Zdecydowanie jestem popieram zdanie gisiki.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 15:00 | 09.01.2011

Ja się bardzo dziwiłem spotykając pełno młodych ludzi w wycieczce tzw.lokalnej razem z tą firmą,po kiego licha płacić taką kasę tylko po to,żeby ...właściwie nie wiem po co???
Meksyk jest świetnie zorganizowany a jak już jechałem na wycieczkę lokalną do rio lagartos gdzie dojazd rzeczywiście był utrudniony samemu,to jechałem za połowę ceny z wycieczką z biura z ulicy w playa del carmen.
Pozdr.

piotrek_uk dołączył
17.05.2011

piotrek_uk 11:43 | 19.06.2011

Ja tez sie bardzo zdziwilem...... czytajac te komentarze. Rok temu bylismy w Mexyku i wybralismy sie na wycieczke organizowana przez Pania Ewe z Mexico Entero. Bylismy bardzo zadowoleni ! Zyczylbym sobie zeby wszyscy organizatorzy lokalnych wycieczek podchodzili do swojej pracy z takim entuzjazmem i zaangazowaniem. Pani Ewa przekazala nam tak wiele ciekawych i pozytecznych informacji o ktorych ciezko byloby w innych biurach. Zalujemy ze bylismy tylko na innej wycieczce. W inne miejsca jechalismy sami. Szczerze moge plecic uslugi tego biura. Na 100 % bedzie to wielkie ulatwienie dla wszystkich tych ktorzy nie sa zamocni w jezykach obcych a chcieli by sie dowiedziec i zobaczyc duzo ciekawych rzeczy. Kwestia ceny - owszem mozna znalesc tansze oferty, ale to jest tak samo jak z hotelami mozna spac w hotelu jednogwiazdkowym i tez sie spedzi wakacje. Oferta tego biura pewnie nie jest dla wszystkich. Jezeli ktos jest globtroterem w dodatku podrozujacym za jak najnizsze koszta ten nie potrzebuje pomocy profesjonalistow. Jednak calej rescie moge polecic uslugi tego biura. Pozdrawiam

Zbyszek825 dołączył
10.05.2010

Zbyszek825 19:18 | 02.12.2011

W tym roku zorganizowałem wycieczkę dla 20 osób i poprosiłem Mexicoentero o zorganizowanie nam objazdu po Meksyku i Gwatemali. Wszyscy jesteśmy już bywalcami wielu wycieczek w dalekie rejony ale to co zrobiło nam Mexicoentero to była prawdziwa przygoda.Prawie wszyscy stwierdzili że to była najlepsza impreza objazdowa. Pełna profesjonalność oraz niskie koszty to główna dewiza tego biura. Spotkaliśmy na trasie polską wycieczkę która na zasadzie trampigu przyjechała do Meksyku.Byli co prawda tydzień dłużej tzn miesiąc ale koszty mieli tylko o 20% niższe. Dobre autobusy,dobra hotele,W Cancun przez 3 dni all inclusive,to samo w Acapulco.Polecam gorąco to biuro a szczególnie pilota Jacka Daszyńskiego który posiada głęboką wiedzę z zakresu kultury i historii tych rejonów.Nic nie czytał z kartki tylko wszystko z pamięci.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl