Forum dyskusyjne

trekking Ladah

kategoria podróże po świecie

monikajanukanis dołączył
17.03.2010

monikajanukanis 16:04 | 09.01.2011

Planuję treking do Ladah , okoliczne góry i klasztory, ale przyznam ,że oferty Polskich biur podróży są bardzo wygórowane, cena na ogół nie obejmuje wyżywienia ani innych atrakcji, tak więc 2 tygodnie z przelotem i wyżywieniem przekracza 7000 zł , podczas gdy biura podróży w Delhi oferują taką usługę dużo taniej ,www.overlandscape.com 7 dniowy treking od osoby 360Euro łącznie z przelotem z Delhi, 3 dniowa wycieczka do Manali to koszt 7000 RS ,czy zatem warto przepłacać? Może ktoś już był z biurem podróży z Delhi i może coś polecić?

asinka72 dołączył
09.01.2011

asinka72 20:03 | 09.01.2011

Witaj,
Nie byla co prawda w Lakah'u ale w innych czesciach Indii i wydaje mi sie, ze taniej wychodzi "kupic" taki wyjazd na miejscu, najlepiej w Delhi, wokol Connaught Place jest ogrom biur, ktore takie uslugi proponuje. Polecam jednak poswiecic troche czasu na zobaczenie i porownanie ofert roznych biur i ZWLASZCZA NEGOCJACJE CEN !!!
Nie wiem czy to bedzie twoj pierwszy wyjazd do Indii, jesli tak, to nie przyznawaj sie do tego, bo Cie "obskubia" do ostatniego grosza ;) i nie ufaj zbyt latwo przygodnym :)
Milego wyjazdu.

Furmaniak dołączył
12.01.2011

Furmaniak 23:28 | 12.01.2011

byłem w ladaku i objechałem wszystkie Gompy
jak chcesz to odezwij sie do mnie wszystko powiem

ant dołączył
15.09.2008

ant 16:52 | 13.01.2011

przymierzam się do odbycia trekkingu bez biura, na własną rękę i z teorii wiem już sporo, przewodnik, relacje ludzi i opisy itp - jeżeli nie planujesz wchodzenia na jakiś 6-ścio tysięcznik to biuro i przewodnik lokalny jest zbędny a już na pewno na najpopulaniejszej trasie Lamayuru - Shang Sumdo - jak

monikajanukanis dołączył
17.03.2010

monikajanukanis 11:33 | 14.01.2011

Wybierasz się samolotem, czy może łączysz zwiedzanie Manali i potem jeepem do Leh? Manali już zaliczyłam, tamtejsze serpentyny to droga śmierci, w dole wąwóz na 100 m i pełno wraków autobusów, może teraz droga jest tochę lepsza ja byłam 15 lat temu .

ant dołączył
15.09.2008

ant 17:55 | 16.01.2011

Samolotem, mam mało czasu a chcę zrobić porządną trasę 10 dniową, doliną Ripchar i Markha lub Lamayuru - Padum i kilka dni na okolice Leh i Delhi.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl