Forum dyskusyjne

bilety na pociąg

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

fokus106 dołączył
16.01.2011

fokus106 17:03 | 16.01.2011

Witam.

Mam prośbę do osób, które kupowały bilet na pociąg w Indiach na stronie www.irctc.co.in  wszystko jest ok do momentu płatności.
Nie wiem co mam wybrać- tzn jaki rodzaj karty/banku????? Dzwoniłam już do banku ale żadnej blokady na przelewy zagraniczne nie mam a jak chcę zapłacić to wyskakuje komunikat że nie jest tranzakcja autoryzowana przez mój bank. Jaką opcje wybraliście płacą???????

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 19:55 | 16.01.2011

Spróbuj przez bramkę Citi, możesz też spróbować na cleartrip.com, ceny sa tam niewiele wyższe, a strona bardziej przyjazna.
Pozdrawiam Zbyszek

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 20:50 | 16.01.2011

Kupowalem 3 dni teu wlasnie na cleartrip.com - bez wiekszych problemow. Musisz tylko obciac pare liter w imieniu (lub nazwisku) bo przyjmuje tylko do 15 znakow (no chyba ze masz krotkie:-)

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 21:11 | 16.01.2011

przed wyjazdem do Indii probowalismy zamowic bilety przez internet, strone o ktorej piszesz. Mielismy takie same trudnosci, wiec ostatecznie sie poddalismy liczac na cud w Indiach. Nasze zdziwienie bylo o tyle duze ze na miejscu odkrylismy ze maja dla turystow duzo wieksza pule biletow do kupienia niz przez internet. Najwieszym problemem bylo trafienie w Delhi do tego biura, ktore miesci sie w glownym budynku dworca, na pierwszym pietrze i sprzedaje tylko i wtylacznie bilety dla obcokrajowcow. W samych Indiach nie nalezy dac sie zwiezc tak zwanym "wszystkowiedzacym" naciagaczon, ktorzy nas wiedli po zakamarkach i uliczkach i pokazywali bledne kierunki.

fokus106 dołączył
16.01.2011

fokus106 15:41 | 17.01.2011

Witam.
Dziękuje wszystkim za odpowiedź ;) kupiłam na cleartrip.com - bez problemu. A reszte biletów chyba kupimy na miejscu, jak ktoś pisał - kwestia do przemyślenia.
Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl