Forum dyskusyjne

prosba o opinie tych ktorzy juz byli

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 15:27 | 17.01.2011

za niespelna dwa miesiace wybieram sie do Pekinu. Jedziemy w dwie osoby. Lecimy na 16 dni. Na dzien dzisiejszy mamy plan by ladowac w Pekinie (jakies uwagi co warto a co nie zobaczyc?), jedziemy do Szanghaju i Hong Kongu. Czy moge prosic o namiary na polecane hostele? Jak sie przemieszczac pomiedzy wspomnianymi przeze mnie miejscami? Czym, gdzie rezerwowac bilety i jaki to szacunkowy koszt?Jak ksztaltuja sie ceny na miejscu (jedzenie, noclegi, pamiatki itd.)?

Ponadto bylabym bardzo wdzieczna za informacje czy warto plynac rzeka Jangcy? Czy bylo Ci to dane? Jesli tak to czy mozesz wskazac skad i gdzie rezerwowales takowy splyw oraz ile on trwal i jaka trasa? No i przede wszystkim jak sie tam dostac i gdzie najlepiej takowa podroz zakonczyc:)

I czy mieliscie okazje widziec Wielka Pande poza Chengdu? Jesli tak to gdzie????

Wiem, ze watki juz poruszalam, ale niestety jak widac nie bylo zbyt duzego odzewu

Bede rowniez wdzeiczna za wszelkie inne praktyczne wskazowki.

maiko dołączył
14.04.2008

maiko 13:43 | 05.03.2011

jestem w Pekinie od tygodnia i zostaję na kolejne 3 miesiace, następnie wybieram sie do Szanghaju. Choć na większość zadanych pytań nie mogę odpowiedzieć , może znajdziesz jakąś odpowiedź na moim blogu z wyjazdu, póki co nie ma tam za wiele, ale będzie. miss-lovett.blogspot.com/  pozdrawiam serdecznie

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 14:56 | 06.03.2011

wielka pandę możesz zobaczyć w ZOO w Pekinie
niestety to bardzo przykry widok i traktuj tę możliwość jako ostateczność po wyczerpaniu wszystkich innych mozlowosci

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 15:00 | 06.03.2011

zapewne bedziesz chciała udzć sie na Wielki Mur. Napewno warto ale nie w Badaling. Zorientuj sie na miejscu czy nie ma jakiegos odcinka oddanego niedawno do zwiedzania, bedzie tam duzo mniej ludzi a równie ciekawie. Nam się tak udało (4 lata temu) i na murze spotkałem aż dwoje turystów

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl