Forum dyskusyjne

spotkanie dla Globtroterów

kategoria uwagi do forum i serwisu

Kornelia dołączył
11.06.2006

Kornelia 10:28 | 25.01.2007

Witajcie drodzy Administratorzy. Ostatnio gorące dyskusje na forum zjednoczyły chyba trochę nas wszystkich. Myslę, że mogłoby być miło spotkać się we wspólnym gronie..powymieniać poglądy, opowieści, zdjęcia ( na żywo) itd. Co Wy na to. Może zorganizujecie dla nas..wiernych Globtroterów jakieś miłe spotkanko? Przy kawie, piwku czy chociażby wodzie :-) może być miło.

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 11:02 | 25.01.2007

Bardzo fajny pomysł ,podajcie termin i miejsce:)

andre356 dołączył
02.02.2006

andre356 15:50 | 25.01.2007

bardzo dobry pomysł
P.S. Kornelio zapomniałas chyba kreski nad "o" w ostatniej propozycji do picia :P

Kornelia dołączył
11.06.2006

Kornelia 16:03 | 25.01.2007

* Andre356-jak mogłam taką gafę popełnić? :-) Juz słyszę te historie podróżnicze opowiadane przez Globtroterów po wypiciu wody z kreską nad " o" :-) Mogą być ciekawe...i z fantazją.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:46 | 25.01.2007

Witamy serdecznie

Cieszymy sie bardzo ze spolecznosc globtrotera rozrasta sie na tyle ze pojawilo sie zainteresowanie spotkaniami w "realu". Jestesmy jak najbardziej za tym, aby uzytkownicy komunikowali sie takze osobiscie, gdyz wtedy rodza sie dodatkowe emocje i satysfakcja z podrozowania. Ze swojej strony bedziemy wspierali jak najbardziej tego typu przedsiewziecia dodatkowo mocno informujac o nich na stronach, jesli beda juz zaplanowane.

Co do samej organizacji z pewnoscia takie spotkania najlepiej wiedza ja zorganizowac uzytkownicy. Redakcja ze wzgledu glownie na ograniczenia kosztowo-czasowe, ma minimalne szanse realizacji, przynajmniej na razie takich przedsiewziec.

Spotkac sie z czescia z nas mozna natomiast przy okazji organizowanych corocznie Dolnoslaskich Spotkan Podroznikow, ktore odbywaja sie coroku jesienna pora.

pozdrawiamy

Redakcja

Kornelia dołączył
11.06.2006

Kornelia 14:22 | 26.01.2007

oj GlobAdmin-czas zawsze się znajdzie, a jeśli chodzi o zorganizowanie spotkania to przecież nie chcemy obarczać Was jego kosztami :-) myślę że każdy z nas ma kilka zł w portfelu i na jakąś wodę i kanapkę wystarczy :-)
Wystarczą chęci...... :-)

asiady dołączył
21.09.2006

asiady 09:10 | 26.01.2007

Hej,

Może nie jestem stałym bywalcem i moja historia na forum jest krótka ale pomysł spotkania bardzo mi się podoba!:-)
Tylko za tydzień jedę na 3 tyg do Wietnamu i Kambodży. Ale po powrocie chętnie się spotkam.
Pytanie tylko jak bardzo jesteśmy rozrzuceni po Polsce:-)

Pozdr,
A

klapencjo dołączył
13.06.2006

klapencjo 16:50 | 26.01.2007

kolosy sa w marcu w Gdyni, chcac nie chcac i tak wielu z nas tam bedzie.

andre356 dołączył
02.02.2006

andre356 17:00 | 26.01.2007

kolosy to bardzo dobry pomysł. w tym roku beda 15 - 17 marca. można sie ustawić na dzień podróży albo na dzień gór(sobota). noclegi mozecie zalatwic przez HC, lub CS. jak sie cos wyklaruje to zarezerwuje stoliki w pubie przy plazy. wszystko do ustalenia, pozdrawiam

klapencjo dołączył
13.06.2006

klapencjo 14:35 | 28.01.2007

moze nawet nie z HC bo nas rozstrzela po domostwach ale jakies schronisko czy miejsce gdzie bysmy razem mogli sie skumulowac no i integracja ;]

Kornelia dołączył
11.06.2006

Kornelia 17:34 | 28.01.2007

Klapencjo-świetny pomysł-właśnie o coś takiego chodziło. Myślę, że to do zrealizowania-tylko ilu z nas byłoby chętnych? No i kiedy, i gdzie?-może schronisko Trzy Korony w Pieninach? Sporo miejsca i fajne widoki? Jeśli nie góry to co proponujecie?

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 14:03 | 25.05.2007

I jak to wszystko wyszło ,bo mnie nie bylo 4 miesiace w kraju a bylem ciekawy czy wypalilo to spotkanie? i czy jeszcze ktos bedzie organizowal cos podobnego

Pozdrawiam

usunięty/nieznany 14:41 | 25.05.2007

tak wypaliło, że się spaliło i nic nie zostało. Nawet kreska nad "o" wyparowała. Wydaje mi się, że ADMIN cos wspominał o jesiennych spotkaniach na Dolnym Śląsku, może to bardziej chwyci.

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 15:11 | 25.05.2007

ADMIN powiec cos więcej na ten temat,bo mogla by byc dobra impreza :)

Kornelia dołączył
11.06.2006

Kornelia 19:52 | 25.05.2007

:) Admin to ma ostatnio inne problemy: nieustające dyskusje na temat oceniania, nagradzania itd. Może nie warto więc przeszkadzać tym, którzy tak namiętnie się tym zajmują i coś zorganizować. Chociaż i tak wydaje mi się, że my Dawid to szybciej przez HC się spotkamy jak przez Globtrotera ;)
Pozdrawiam...i otwarta jestem na propozycje imprezki czy spacerku :)

usunięty/nieznany 22:40 | 25.05.2007

te nieustające problemy z ocenianiem są po prostu denerwujące. Ludzie na tym forum zamiast pooglądać sobie cieakwe fotki, powymieniać się doświadczeniem, polecić ciekawe miejsca, czy po prostu pogadać o turystyce, zaczynają jakieś debilne pyskówki na temat kto ile dostał, ile razy ocenił ile zamieścił zdjęć itp. itd. Jeżeli po prostu komuś nie podoba się fotka, niech się na nią nie gapi, i tyle. Te wszystkie zadymy z ocenami z jednej strony są śmieszne, z drugiej strony normalni ludzie w końcu się wkurwią i pójdą na jakiś inny portal Jest tylko pytanie, czy gdzie indziej jest tak samo.

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 22:57 | 25.05.2007

proponuje Adminom zorganizować "coś" w auli Politechniki Wrocławskiej, w stylu "spotkania z górami" organizowanymi przez Skalnik

Elunia dołączył
04.01.2007

Elunia 23:35 | 25.05.2007

Jesli jest spora ekipa ludzi jezdzacych po swiecie a mieszkaja po za Polska,np. w Londynie to wlasnie w londynie mozna zebrac sie i powymieniac ciekawostkami z tymi dla ktorych podroze to pasja.miejsce i czas do uzgodnienia,dobrze byloby gdyby prawdziwi globtroterzy po za polska mieszkajacy mogli sie poznac,,pozdrawiam Elunia

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 09:22 | 26.05.2007

Podajcie jakas date i miejsce.Tylko we wakacje to raczej lipa bo ja juz mam zaklepany wyjazd do pracy na 2 miesiace ale od wrzesnia mogie na luza sie z wami spotkac w kraju albo za granica mi to obojetne jest.Kornelia ja Cie 3-mam za slowo z tym spacerem heheh

Pozdrawiam

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 09:30 | 26.05.2007

Na auli Politechniki Wrocławskiej jeszcze nie balowalem heheh

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:22 | 30.05.2007

Jak wczesniej wspominalem, Globtroter.pl bedzie wspieral takie inicjatywy i promowal na swoich stronach.
A z nami bedzie sie mozna spotkac prawdopdobnie na Dolnoslaskich Spotkaniach Podroznikow we Wroclawiu w okoliach jesieni.

pozdrawiam

GLobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl