Forum dyskusyjne

Super przewodnik i inne praktyczne namiary

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

haniak dołączył
19.01.2011

haniak 21:37 | 19.01.2011

Wlasnie wrocilismy z mezem z 2-tygodniowego pobytu w Kenii - safari, nurkowanie, plaza, zakupy - TOTAL; chetnie podzielimy sie praktycznymi adresami. Piszcie! Pytajcie!

renata30 dołączył
23.08.2010

renata30 20:58 | 20.01.2011

szukam namiaru na safari z dziećmi 13 i 11 lat- pobyt zoorganizowany. pozdrawiam.

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 00:20 | 21.01.2011

z każdego hotelu i a także na plaży wykupisz wycieczkę na safari - możesz wybierać do którego parku chcesz jechać i na jak długo sobie życzysz. Wszystko zależy od Ciebie

haniak dołączył
19.01.2011

haniak 21:25 | 21.01.2011

Jasne, że wykupisz, tylko nie zawsze tam, gdzie warto, nie zawsze z dobrym przewodnikiem i nie zawsze za cene odpowiadającą jakości oferowanej usługi. W związku z tym, ze taki wyjazd to jednak spory koszt, warto, jeśli jest czas, zorganizować się wcześniej, a na miejscu mieć spokój. Jedno co odradzam - nie kupujcie safari w biurze podróży - za dużo osób w jednym samochodzie, zero dowolności, a cena podobna do tej, jaką się uzyska wykupując u lokalnych przewodników bezpośrednio. Moge podać namiary na sprawdzonych np. www.safari-kenya-magique.com  Strona należy do Rashida - co prawda www po  francusku (na razie), ale chłopak gada biegle po angielsku, niemiecku, francusku, arabsku i swahili; jest po studiach z turystyki i przyrodoznawstwa i oferuje wysoką jakość w rozsądnej cenie. w razie czego prosze o kontakt na priv: h.kesicka@gmail.com, to podzieję się szczegółami naszego pobytu

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 00:08 | 22.01.2011

Aby wiedzieć gdzie warto musiała byś być osobiście w kilku parkach i mogła byś wtedy porównać, w takiej sytuacji była byś dla mnie wiarygodna a tak przekonaj mnie że miejsce które polecasz jest lepsze od innych. Co znaczy zorganizować się wcześniej ? Wszystko zawsze załatwiam na miejscu łącznie z noclegami w hotelach, kiedyś planowałem, ale po co, żeby podróż niczym mnie nie zaskoczyła
Ja odwiedziłem park Masai Mara spędziłem trzy noce w sympatycznym campie adres poniżej www.governorscamp.com  miałem do swojej dyspozycji Landrovera z kierowcą i woził mnie gdzie chciałem, świetne wyżywienie i wielki namiot z łazienką w środku - rewelacja, wrzuciłem kilka fotek z tego wyjazdu - pozdrawiam i życzę miłej przygody

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl