Forum dyskusyjne


Coś ciekawego do poczytania o Indiach

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Tusiak dołączył
23.01.2011

Tusiak 19:19 | 23.01.2011

Jako wielbicielka Indii polecam:

michalskaaleksandra.blogspot.com/ 

Znalazłam tam trochę informacji przed wyjazdem do Indii, napisane z perspektywy Polki już tam długo mieszkającej, fajnym językiem. No i jak do niej napisałam z kilkoma pytaniami, to mi odpisała rzeczowo i sympatycznie, więc wym bardziej in plus. A co Wy sądzicie?


aysha3 dołączył
18.03.2011

aysha3 23:29 | 18.03.2011

rzeczywiście fajny blog;)
ja co tylko z Indii wróciłam. pojechałam sama, do chłopaka poznanego na portalu społecznościowym:))) spędziłam cudowne dwa tygodnie w towarzystwie jego rodziny, poznając hinduskie zwyczaje i tradycje;) jak czytam bloga Aleksandry, to przywołują mi się wszystkie fantastyczne posiłki na olbrzymim łóżku, rozkładanie gazet na stole i nawet ten ściągacz do wody w łazience:))) mmmmmmmmmm jak to miło sobie powspominać:)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl