Forum dyskusyjne

z Aurangabad do Hampi

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

jacek_w dołączył
18.07.2008

jacek_w 16:20 | 24.01.2011

Czy jest polaczenie bezposrednie? Czym, ile trwa i czy warto, czy tez podzielic odcinek na 2 czesci i zatrzymac sie gdzies po drodze? Wyglada na kawal drogi.

marcyl dołączył
04.08.2010

marcyl 16:42 | 24.01.2011

witaj my zrobiliśmy to na 2 skoki-
1. całonocny autobusem na Goa ( tam zebraliśmy siły w kokosowej chatce na plaży)
2. całonocny autobusem z Margao do Hampi
z Aurangabadu jechaliśmy zwykłym autobusem a z Goa do Hampi sleeperem - jeśli jedziesz sam to pomyśl czy nie wykupić 2 miejsc - bo można spać przytulonym do lokalesa, ale nie jest źle, jak będziesz odpowiednio zmęczony to nawet te dziurawe drogi nie przeszkadzają w zaśnięciu- jechaliśmy autokarami Paulo Travels -

jacek_w dołączył
18.07.2008

jacek_w 17:09 | 24.01.2011

ok rozumiem ze najwygodniej, zeby zobaczyc te jaskinie Ellory i Ajanty, zatrzymac sie wlasnie w Aurangabadzie i stamtad dojezdzac na jednodniowe wypady?

marcyl dołączył
04.08.2010

marcyl 21:28 | 24.01.2011

tak właśnie zrobiliśmy tylko pamiętaj,że Ajanta zamknięta jest w poniedziałki a Elora we wtorki, w samym Aurangabadzie można jeszcze zobaczyć tzw Taj dla ubogich ale bez rewelacji i jakieś jaskinie i twierdzę po drodze do Elory ale z braku czasu zaliczyliśmy tylko Elore- niesamowite. Wynajęliśmy w Aurangabadzie samochód z kierowcą - dość wygodne ale 850 RSI są też autobusy, a do Ajanty chyba pociąg i wycieczki zorganizowane wystarczy zapytać w biurze turystycznym

Marek B. dołączył
14.12.2009

Marek B. 12:21 | 25.01.2011

z Aurangabadu do Hampi mozesz jechac tez pociagiem przez Hajdarabad (z przerwa na zwiedzania Hajdarabadu i fortu Golkonda), tylko sprawdz w internecie czy sa bilety na pociagi, zwlaszcza Hajdarabad-Hospet, tuz przy Hampi (choc pewnie mozna ta trase przejechac tez autobusami)

marcyl dołączył
04.08.2010

marcyl 15:23 | 25.01.2011

można i to nawet na dwa takty pyknąć 15:30 z AUG- 07:05 w HYD zwiedzanie a potem 17:25 lub 21:00 pociąg do Hospet ale nie wiem czy staje w Hampi czy trzeba się tuk tukiem te 15 km bujnąć

jacek_w dołączył
18.07.2008

jacek_w 17:18 | 25.01.2011

dalem jednak spokoj z tym Aurangabadem, uderzam bezposrednio do Goa a potem do Hampi i przez Bangalore do Mysore - i wszedzie spedzie wiecej czasu odpuszczajac te jaskinie

marcyl dołączył
04.08.2010

marcyl 12:02 | 26.01.2011

trochę szkoda , bo te jaskinie i wykute w skale świątynie to obok Khajuraho najwspanialsze co widziałem w Indiach

jacek_w dołączył
18.07.2008

jacek_w 12:17 | 26.01.2011

spoko, mi to nie przeszkadza.
Z innej beczki: ktora plaze na Goa byscie polecili? Zalezy mi na spokoju i relaksie bez wielkich tlumow bialych, ale tez nie chodzi mi o miejscowke dla emetytow :)

marcyl dołączył
04.08.2010

marcyl 12:51 | 01.02.2011

osobiście plaże w Indiach mi się nie podobają ale może dla tego,ze nie znoszę piaszczystych a może z powodu krowich i psich kup????

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl