Forum dyskusyjne

Indie - plan podrozy na 17 dni

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

ahk dołączył
07.01.2007

ahk 09:47 | 26.01.2007

ladowanie Delhi, powrot Bombaj;
chcemy zwiedzac, ale i kilka dni odpoczac tez
czy to jest wykonalne?
wiem, wiem...planowanie w Indiach nie jest mocna strona :)
ale jestesmy ograniczeni kupionymi w Polsce biletami....
17 dni na pobyt + 2 dni lotów
- Delhi,
- Agra,
- Jaipur, Amber,
- Pushkar ?
- Bikaner ?
- Jaisamler,
- Jodhpur,
- Udaipur,
- z jakiego miasta najlepiej teraz na Goa?
- czy zahaczyc o Bombaj na dluzej, zeby potwierdzic rezerwacje teraz, czy
dzien, dwa przed wylotem?
- Goa,
- Bombaj.
1/ co wyrzuci?
2/ a co dodac?
3/ a moze dodac Khadżuraho i zrezygnowac z Goa, za to odpoczac w Moun Abu?

bede wdzieczna za wszelkie uwagi!!
A - akoscian@gmail.com

Megx dołączył
30.03.2007

Megx 14:16 | 03.04.2007

Jeśli Goa - to polecam szukac hotelu na Baga Beach - najciekawsza plaza na Goa. Szukasz hotelu - polecam zajrzec na www.gogoa.com 

Jesli wybierasz sie teraz (czytaj: w najwieksze upaly), to warto zastanowic sie nad lightowym, kilkudniowym wypoczynkiem w gorach... temperatury znacznie bardziej przyjazne :-) Polecam Manali w Himachal Pradesh (to takie Zakopane w indyjskim wydaniu)

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 18:46 | 03.04.2007

wywal jaipur i np.bikaner,a dorzuc camel safari brane z khuri (50km za jaisalmer,dojazd busem).REWELACJA,pusto,cudna pustynia i super ludzie.my bralismy safari z titanic guest house

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 20:27 | 03.04.2007

aha,no i jesli chodzi o goa to ja ze swojej strony odradzam,poza architektura (np. panjin) ktora jest ciekawa i ladna, to plaze jak na moj gust marniutkie (ale wczesniej bylem na andamanach,takze optyka mi sie zmienila radykalnie)
aha no i jesli bedziecie w agrze i zdarzy sie wam 2 dni do zagospodarowania to orcha jest rewelacyjna,naprawde super,w kajuharo nie bylem niestety bo do orchy byl znacznie latwiejszy i syzbszy dojazd a czas gonil:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl