Forum dyskusyjne

nurkowane miejscowości Kilifi htel Baobab Sea Lodge

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

opening dołączył
28.01.2011

opening 12:13 | 28.01.2011

Witam , mam zamiar wybrac sie do Kenii do hotelu jw. i prosilbym osoby ,ktore byly w tym hotelu tej miejscowosci o opinie w zakresie nurkowani /snurfowania./baz nurkowych .. na stronach hotelu podaja tylko "nurkowanie" moze ktos korzystal cos moze polecic id..wyrazic swoja opnie itp...z gory dziekje

pitol0211 dołączył
27.12.2010

pitol0211 23:23 | 03.02.2011

witam,
w grudniu mieszkałem przez tydzień w tym hotelu. Najfajniej jest w bungalowach. Ogólnie cisza, spokój i NUDA. Nie bardzo zayważyłem jakieś bazy nurkowe w hotelu. Ze snurkowaniem też kicha. Te rzeczy to taczej na południe od Mombasy, a Kilifi jest na północy. Mozna co prawda dogadać się z tubylcami na plaży (urzędowy angielski), mam namiary do kilku sprawdzonych, i popłynąć na rafy, ale są raczej marne (jak ktoś był w Egipcie). My (w 8 osób) zorganizowaliśmy sobie wycieczkę rafy - piknik - drzewka po 35$ od osoby (u rezydentki z Itaki 100$) i byliśmy zadowoleni. W samym Kilifi może coś by się znalazło, ale my nie szukaliśmy, a nic się nie rzuciło w oczy. W razie pytań chetnie odpowiem (w miarę możliwości) Pozdrawiam, Piotr

haniak dołączył
19.01.2011

haniak 19:39 | 07.02.2011

Świetne nurkowania m.in. z Peponi Divers. Nawet jeśli nie są w samym Kilifi, to przyjadą po Was do hotelu, o szczegółowe warunki pytaj przez ich formularz kontaktowy na stronce internetowej - szybko dopowiadają, klub nalezy do szwajcara i Niemca. Mówia biegle po angielsku i niemiecku. I nieprawda, ze na północy nie ma raf, tylko sa na południu! to tak a propos innego komentarza do twojego posta. My byliśmy na północy i nie tylko piękna rafa na nurkowania w sprzęcie,a le też super snorkling z plaży 9mieliśmy własne płatewy, maski i rurki - to warto wziaź swoje) Chętnie podam więcej szczegółów o pobycie w Kenii i innych atrakcjach! Wszytko sprawdziłam na własnej skórze miesiąc temu :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl