Forum dyskusyjne


Podróż z kategorii marzenia

kategoria podróże po świecie

HaniOhme dołączył
15.02.2010

HaniOhme 11:41 | 01.02.2011

Moim pragnieniem jest największy kraj na najmniejszym kontynencie ;-) Myślę, że najbardziej w realizacji tego marzenia przeszkadza brak odwagi. Idealnym więc okazał się pomysł Pani Olgi Morawskiej, żony wybitnego Piotra; Memoriał jego imienia nosi właśnie tytuł: "Miej odwagę", idea programu ku czci wspaniałego człowieka była szeroko propagowana również na łamach portalu NG. I ja tę odwagę w sobie zebrałem, podzieliłem się z innymi swoim marzeniem, prozaicznym być może, ale dla mnie wyśnionym pragnieniem. Jeśli ktoś zechce zapoznać się z prostym przekazem tego, co tkwi w mojej duszy...zapraszam :) Zajrzyj, przeczytaj i zagłosuj...wyślę Ci kartkę :)
www.alpinus-miejodwage.pl/190 Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl