Forum dyskusyjne

Pogoda w kwietniu maju

kategoria podróże po świecie

kondrah dołączył
31.01.2011

kondrah 14:51 | 02.02.2011

Hej,
niedawno widziałem stronkę z rozpisanymi miesiącami i wskazaniem gdzie - z uwagi na pogodę - w danych miesiącach warto jechać... zna ktoś może adres tej strony?:)

Ogolnie mam zamiar pojechac gdzies w kwietniu/maju na 3 tygodnie, najchetniej azja, zastanawiam sie nad Tajlandią, ale boję się o pogodę, myślałem też nad Kubą, ale drogie bilety:(. Czy moglibyście pomóc niedoświadczonemu i wskazać gdzie w tych miesiącach nie będzie lało:)

Pozdr.

Ps. z uwagi na brak doświadczenia, jestem otwarty na wiele miejsca, wiec nie bede wymieniał:)

haniak dołączył
19.01.2011

haniak 19:44 | 07.02.2011

Jesli w grę wchodzi początek kwietnia, to poelcam Afrykę środkową, np. Kenia, Tanzania, mogę dać więcej info o ciekawych miejscach itp. Od połowy kwietnia do początku lipca w Afryce Środkowej zaczyna się długa pora deszczowa, więc jest trochę mniej przyjemnie - ciągle ciepło, ale praktycznie codziennie ulewy tropikalne. Plus jest taki, ze jest wtedy bardzo mało turystów i spadają ceny :)

dandom dołączył
22.12.2010

dandom 14:32 | 15.02.2011

właśnie wróciłam z Kenii. Rozmawiałyśmy z chłopakami z plaży opowiadają zę hotele 3 miesiące w roku są zamknięte z uwagi na ulewy są to właśnie kwiecień lipiec i sierpień. pozostłe miesiące (V,VI, IX.X) pada ale z przerwami

koelka dołączył
12.08.2010

koelka 11:41 | 25.02.2011

Byłam w ubiegłym roku w Keni w kwietniu 11-26 i było baaardzo gorąco. Opady głównie w nocy i to nie zawsze, które były jak ciepły prysznic z nieba i w ogóle nie przeszkadzały. Po tym terminie zamykali hotele.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl