Forum dyskusyjne

namiary na hotel w New Delhi

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

tomstoj dołączył
16.07.2009

tomstoj 22:23 | 03.02.2011

Hej, znacie może jakieś namiary na OK guesthouse / hostel / hotel w New Delhi. Mówię o jakimś budżetowym, ale żeby był w miarę czysty i bez karaluchów. Sprawdzam na tripadvisor, ale troche mnie przeraża, bo za 60 zł są zapadłe nory, a za 200 zł hotele klasy niskiej. Trochę drogo... Pierwszy raz w Indiach będę i po 23:30, więc jakiś pick up byłby dobry. Any experience? Dzięki za odp !

julian13nor dołączył
26.12.2010

julian13nor 18:46 | 05.02.2011

sprawdz na stronach lonley planet ja znalazłem parę ciekawych miejsc w dobrych cenach a a w jednym z nich mówili nawet po polsku

maro dołączył
25.08.2009

maro 21:16 | 11.02.2011

vivek na main bazar za 1000 rupi ładny pokój nasza 3

woojcique dołączył
22.08.2007

woojcique 11:20 | 03.03.2011

W turystycznej dzielnicy Paharanj jest mnóstwo takich miejsc. Ja nocowałam w trzech, najbardziej czysty i myślę, że jak na proponowaną cenę za nocleg ok 450 rupii lub drożej, bo sa w trakcie kończenia drugiej części hotelu, z wyższym standardem. Tutaj link www.hotelamax.com/index.htm.  Dobra jest też lokalizacja, bardzo blisko do dworca kolejowego, jakieś 5 -10 minut.

monikajanukanis dołączył
17.03.2010

monikajanukanis 18:13 | 03.03.2011

Jeśli chcesz hotel w dzielnicy ambasad na Annand Niketan , czysta dzielnica blisko Chanakapuri i West Endu- najbardziej ekskluzywne dzilenice, to ten hotel jest super :www.innatdelhi.com, 100 zł doba ze śniadaniem , mały rodzinny.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl