Forum dyskusyjne

Witam Was moi mili Wybieram się w lutym sama do Maroko Czy tam jest bezpiecznie Ktoś się tam wybiera w lutym Jadę do

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

Sara11 dołączył
07.02.2011

Sara11 09:14 | 07.02.2011

Pomóżcie moi mili Globtroterzy ) Nie wiem czego mogę się spodziewać sama w Maroko w lutym...Jak tam jest?Nie znam angielskiego -znam Niemiecki czy mi się tam przyda ? Jakie ceny ? Jaka waluta ,,taniej,,wyjdzie euro czy dolary ?A może ktoś się wybiera w lutym do Adagiru ?Piszcie o wszystkim )
Hejki))))))))))))))))))))))))

roterka dołączył
16.10.2007

roterka 20:56 | 09.02.2011

ja zakochałam sie w Maroku :)))) jest tam połączenie klimatu arabskiego z francuskim, więc nie powinnaś się nudzić. Co prawda byłam tam 3 lata temu, ale pewnie nadal jest krajem bezpiecznym, przyjaznym i turystycznie atrakcyjnym. Co do cen nie mogę sie wypowiedzieć, bo trochę czasu minęło, a kryzys dopadł juz chyba każdy kraj :( życzę powodzenia!!!! pozdrawiam :)

inzynier dołączył
16.08.2009

inzynier 15:30 | 10.02.2011

Maroko jest bezpieczne, tylko nie wiem czy dla dziewczyny w pojedynke. Jest tanio, spalem tylko w hotelach do ktorych prowadzili mnie naganiacze i za noc od osoby nie zdarzylo mi sie zaplacic wiecej jak 17-20zl (pokoje zazwyczaj z lazienka). Jedzenie w restauracjach tez taniej niz w Polsce i co wazne nie ma powodu bac sie jest tam gdzie miejscowi, tylko trzeba uwazac na wode - wazne zeby byla butelkowana bo amebe zlapac latwo. Ogolnie jest tanio, a na pewno taniej niz u nas. Co do pieniedzy, osobiscie polecam wziecie troche gotowki (na lotnisku wymien tyle zeby dostac sie do miasta, w miescie w bankach sa lepsze kursy), bez znaczenia czy wezmiesz dolary czy euro, a na miejscu wyplacic docelowa kwote z bankomatu. Mniejsze straty na wymianach walut, a bankomaty sa dostepne praktycznie wszedzie. I co wazne, z arabami niestety trzeba sie targowac prawie o wszystko, a wtedy jest tanio:) Powodzenia na wyjezdzie, mam nadzieje ze moze po maturze mi sie uda wybrac chociaz na tydzien-dwa, bo juz mam dosc zimnicy u nas w kraju, a same Maroko jest piekne.

PS niemiecki chyba Ci sie nie przyda, chyba ze u niektorych handlarzy, np na suku w Marakeszu. Warto nauczyc sie kilku zdan po francusku, bo dla nich to praktycznie drugi jezyk.

Sara11 dołączył
07.02.2011

Sara11 21:30 | 10.02.2011

Wielkie dzięki za cenne wskazówki )Na pewno mi się przydadzą ) Z tym francuskim to trochę u mnie kiepsko )Heh) Chyba się zaopatrzę w słownik-dam radę po powrocie podzielę się wrażeniami )Trzymam kciuki żeby Ci się dało po maturze wyrwać chociaż na trochę będzie co świętować ))) Pozdrawiam serdecznie )))

Sara11 dołączył
07.02.2011

Sara11 23:07 | 10.02.2011

Hej ) Może i ja się zakocham w Maroko )Heh )Zobaczymy mam duże szanse bo jestem podatna na takie egzotyczne jak dla mnie kraje ) Myślę ,że będzie super ))) Pozdrawiam serdecznie )))

Jangio dołączył
02.05.2008

miziol dołączył
24.02.2008

miziol 18:22 | 15.02.2011

Nie porównuj Maroka do Egiptu.Ten artykuł to typowe europejskie bzdury, analizy, podobieństwa.... Wystarczy znać trochę historii tego kraju i mentalność Marokańczyków, którzy są dumni ze swojego króla.

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 18:22 | 16.02.2011

Nie mowilem ze to artykul-wyrocznia. Dalem Kolezance argument lub kontrargument, wiedzy nigdy za duzo. Nie bede sie wypowiadal na temat Maroka , bo sie nie znam. Czy sa dumni czy nie- wiem ze jest tam duze bezrobocie, jak to marokanczycy okreslaja "najchetniej wszyscy wyjechaliby do europy" wiec rozowo nie jest. A jezeli jest zle to zawsze jest pragnienie zmian.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl