Forum dyskusyjne


Maroko ADAGIR-Czy ktoś z Was był tam

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

Sara11 dołączył
07.02.2011

Sara11 09:27 | 07.02.2011

Wybieram się tam w lutym sama...zatrzymam się w Hotelu CLUB AL MOGGAR -Czy ktoś z Was był tam? A może ktoś z Was leci tam w lutym ? Co warto zobaczyć?Pozdro


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 12:38 | 07.02.2011

Hm, w samym Agadirze jest ciekawa twierdza (nie sposób jej nie zauważyć, bo jest na górze), a szczególnie widoki z niej na miasto, nowoczesna medyna, port (ciekawe jest przybijanie statków rybackich i później handel rybami - koniecznie rano). Generalnie to dość nowoczesna miasto, bo odbudowane po trzęsieniu ziemi


roterka dołączył
16.10.2007

roterka 21:05 | 09.02.2011

Potwierdzam, Casba na szczycie góry robi wrazenie zwłaszcza nocą, gdy świeci napis: BÓG KRÓL OJCZYZNA. W Agadirze jest olbrzymia piaszczysta i piękna plaża. Liczne sklepiki i knajpki. Na kazdy kroku można poczuć wpływy francuskiej kolonii. Gorąco polecam pijalnie świeżych soków! zwłaszcza z awokado!! :)


Bonifacja dołączył
08.10.2008

Bonifacja 22:28 | 16.02.2011

Allah, król,ojczyzna.Tak głosi podświetlony napis na tym kopcu a widać go z każdego miejsca w Agadirze.Ładna promenada, dużo sklepów, szeroka plaża i lodowaty Ocean.Do zwiedzania za wiele nie ma - to raczej ośrodek wypoczynkowy - można się jeszcze wybrać na suk celem zakupów różnych różności, jest pałac króla - ale tak dokładnie obsadzony zielenią, że kompletnie nic nie widać i choć monarcha prawie wcale tam nie bywa, strzegą go straże i ciekawskich nawet z chodnika przeganiają.Jeśli się chce tak naprawdę zobaczyć Maroko - to trzeba trochę pojeździć.Casablanca,Marakesz ( wart naprawdę swojej sławy), podróż przez Atlas i kozy-akrobatki.Atrakcji jest sporo.
Żeby łyknąć atmosferę tego kraju choć trochę, trzeba po prostu trochę czasu poświęcić na podróże.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl