Forum dyskusyjne

Hotel Bahia Principe Costa Adeje- KRADNĄ

kategoria inne

elvirka1986 dołączył
06.02.2011

elvirka1986 11:59 | 07.02.2011

Chciałabym ostrzec wszystkich, którzy planują swój urlop w tym hotelu. Pierwszego dnia naszego pobytu w hotelu okazało się iż nasza rezerwacja została zagubiona, wiec recepcja zarezerwowała nam pokój w innym hotelu w Costa Adeje. Na drugi dzień po sniadaniu wróciliśmy Do Bahia Principe i okazało się ze pokój dla nas bedzie gotowy około godz. 14.00 wiec postanowiliśmy się przebrac w stroje kąpielowe i poszliśmy na basen ( nasza grupa liczyła 11 osób ). Zostawiliśmy cały nasz bagaż w pokoju u znajomych. po 2 godzinach na basenie okazało sie ze nasz pokój jest juz gotowy. wzieliśmy swoje rzeczy i poszliśmy sie rozpakowac. po rozpakowaniu okazało sie iz zostałam okradziona. zabrano mi 500 euro z portfela, który był głęboko w torbie a torba przykryta kilkoma innymi rzeczami. zgłosiłam to do Managera. Manager powiedziała, ze możemy zgłosic to na policję a ona sama osobiscie spotka się z firmą ubezpieczeniową (każdy pokój posiada sejf, który jest ubezpieczony ) i powie nam czy odzyskam te pieniądze. Niestety firma ubezpieczeniowa sie nie zgodziła, poniewaz pieniądze nie były w sejfie. dostałam więc zwrot połowy skradzionej kwoty. I chciałam zaznaczyc ze po tym incydencie Manager nie zrobiła żadnego spotkania z pracownikami aby omówic całą tą sytuację.
W przed dzień naszego wyjazdu cała nasza grupa była na wycieczce całodniowej, po powrocie okazało się iż koleżance z tego samego pokoju z sejfu zniknęło około 400 euro. nie było śladu włamania, ponieważ złodziej ma kopię kluczyka do tego sejfu ( a wykupując sejf podpisujesz papierek, ze do tego sejfu jest tylko jeden kluczyk i za jego zgubienie ponosisz pełne koszta zmiany zamka i robociznę dla ślusarza )prosząc w recepcji o rozmowę z managerem usłyszeliśmy iż Manager w tej chwili jest na hotelu i nie wiadomo gdzie więc trzeba czekac aż przyjdzie, a kilka minut póżniej okazało się ze nie ma żadnego managera w hotelu na drugi dzień ( w dzień wyjazdu) Manager poprosiła koleżankę o rozmowę i także usłyszała odmowę od firmy ubezpieczeniowej poniewaz jest brak śladu włamania. Hotel wypłacił jej tylko połowe skradzionej kwoty. także jadąc do tego hotelu nie należy wykupywac sejfu ( koszt na dwa tyg. 35 euro) poniewaz nie jest on bezpieczny a każdą gotówkę należy trzymac przy sobie, nawet gdy idzie się na basen...........

puszka dołączył
15.10.2013

puszka 21:50 | 21.01.2014

Dlatego ja zawsze korzystam ze sprawdzonych hoteli.
Zwykle wybieram sieciówki, w stylu tych; www.accorhotels.com/pl/hotels-offers/resort-hotel.shtml  . W takich miejscach zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić na podobne wpadki.
Do tej pory nie miałąm żadnych przykrych sytuacji, więc będę się tego trzymać.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl