Forum dyskusyjne


włóczęga po Hiszpanii

kategoria podróże po świecie

angha dołączył
02.01.2011

angha 16:11 | 08.02.2011

Witam:) W wakacje wybieram się z chłopakiem na miesiąc do Hiszpanii- mamy zamiar jeździć stopem, jak najwięcej korzystać z usług hospitalityclub i couchsurfing, i w ten sposób zwiedzić jak największą część kraju. Macie może doświadczenie ze stopem w Hiszpanii? Są z tym trudności? Byłabym również wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki i sugestie, co warto tam zobaczyć, z zaznaczeniem że wolelibyśmy omijać miejsca typowo ,,turystyczne". I jakie macie zdanie o w/w organizacjach? I ostatnie- co sądzicie o Servasie? Warto się zapisać? To nasza pierwsza wyprawa tego typu i dopiero zdobywamy rozeznanie:) Z góry dziękuję, pozdrawiam


dominkom dołączył
19.07.2008

dominkom 22:23 | 09.02.2011

Servas w Hiszpanii jest bardzo dobry . Warto się zapisać tylko pamiętajcie to nie są same noclegi to jest poznawanie ludzi, obyczajów, życia. Należy gościć przez 2 dni. i nie czekac na obsługę tylko być z gospodarzamiStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl