Forum dyskusyjne

Konkurs Foto CUDA NATURY

kategoria inne

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:42 | 08.02.2011

Witam

i od razu ogłaszam dobrą wiadomość ;-)

W końcu stratuje nasz nowy Konkurs Foto :-) Organizujemy go wspólnie z Wydawnictwem Świat Książki, które ufundowało wspaniałe nagrody.
Do 10 marca 2011 czekamy z niecierpliwością na Wasze zdjęcia o tematyce CUDA NATURY!!!

Regulamin, zasady Konkursu oraz dokładne informacje na temat nagród znajdziecie tutaj:
www.globtroter.pl/stopka/konkurs_cuda_natury.phtml 

Zwlekaliśmy z rozpoczęciem konkursu, ponieważ obawialiśmy się zawirowań podczas przeprowadzki na nowy serwer. Przenosiny już za nami, pora na ucztę dla oczu i duszy!

Wspominając poprzednie Konkursy Foto jesteśmy pewni, że każdego dnia będą czekały na nas i na Was wspaniałe zdjęcia Cudów Natury.

pozdrawiam
GlobAdmin

CudaNatury dołączył
08.02.2011

CudaNatury 22:44 | 09.02.2011

Dziękujemy za pierwsze zdjęcia! Piękne!

Czekamy na kolejne :-)
Przypominamy, że jeden użytkownik może dodać maksymalnie 3 zdjęcia ...

Globtroterki i Globtroterzy, do dzieła! Szukajcie wśród swoich zdjęć kolejnych Cudów Natury i pozwólcie nam nacieszyć nimi oczy :-)

pozdrawiamy

bardo dołączył
20.09.2008

bardo 16:44 | 10.02.2011

Pytanie w sprawie konkursu, czy ta mają być nowe zdjęcia, czy tez można wskazać z już umieszczonych na globie, boczasami te najlepsze z poprzednich wyjazdów już tu są. Pozdr.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:29 | 11.02.2011

Witam

można w poprzednich zdjęciach zmienić tytuł, czyli dodać słowo "konkurs" i też będzie ok :-)

pozdrawiam
GlobAdmin

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:55 | 11.02.2011

Uwaga!

Jeśli zdecydujecie się wystawić do konkursu zdjęcie dodane jakiś czas temu, zmieńcie proszę tytuł (czyli dodajcie słowo "konkurs") oraz dajcie nam znać na priva na konto Cuda Natury które ze "starych" zdjęć mamy zakwalifikować do konkursu

Bez takiej informacji nie mamy możliwości "dogrzebać się" do tego zdjęcia :-)

pozdrawiam
GlobAdmin

akras dołączył
03.07.2010

akras 18:07 | 11.02.2011

Witam,
od jakiegoś czasu usiłuję wkleić zdjęcie na Konkurs Cuda Natury. Pisałam już do Admina, ale nie mam odpowiedzi. Wkleja się tylko czarny prostokąt. I na dodatek złego, teraz nie jestem w stanie go usunąć, bo go nie widać na moim koncie. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Akras

akras dołączył
03.07.2010

akras 18:09 | 11.02.2011

Zdjęcie pojawiło się na moim koncie, więc je usunęłam, co nie rozwiązuje problemu :(

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 22:48 | 11.02.2011

Akras, przykro mi, ale nie otrzymałam Twojej wiadomości ani na konto globadmin, ani na CudaNatury :-(

akras dołączył
03.07.2010

akras 23:31 | 11.02.2011

Przykro mi, ale moje posty nie docieraja. Pisze juz kolejny raz zreszta. Chce zamiescic zdjecie na konkurs i nie moge. Jak mozna to naprawic?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 12:07 | 12.02.2011

Akras, odpowiedz przesłałam na priva.

pozdrawiam
GlobAdmin

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:42 | 15.02.2011

Drogie Globtroterki i drodzy Globtroterzy!

Dziękujemy za nadesłane zdjęcia i ... czekamy na kolejne ;-)

pozdrawiam
GlobAdmin

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 12:50 | 15.02.2011

Nawet nie wiedzialem, ze GlobAdmin jest kobieta ;-)

wandula dołączył
11.09.2010

wandula 09:04 | 16.02.2011

wysłałam trzy zdjęcia na konkurs i żadnej odpowiedzi nie otrzymałam .Nie mogę znaleźć swoich zdjęć na stronie konkursowej,pozdrawiam i czekam na odpowiedź..

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:12 | 16.02.2011

Witam

Wandula, zdjęcia oznaczone przez Użytkowników jako konkursowe są 1-2 razy dziennie dodawane jako ulubione do profilu CudaNatury- szczegóły w regulaminie.

Twoje zdjęcia również się tam znajdują:
www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=25840 

Po dodaniu zdjęcia do ulubionych na CudaNatury nie wysyłamy żadnych informacji do użytkowników, zgodnie zresztą z Regulaminem.

pozdrawiam
GlobAdmin

CudaNatury dołączył
08.02.2011

CudaNatury 09:20 | 03.03.2011

Kochani!!!

dziękujemy za zgłoszone zdjęcia, są wspaniałe i nikt już chyba nie ma wątpliwości, że Cuda Natury nie są niczym ograniczone, że nie mieszczą się w żadnych ramach.
Wśród nadesłanych przez Was zdjęć są Cuda Natury sporych rozmiarów, mówiąc delikatnie ;-) , jak i te małe, ale zapierąjące dech w piersiach.

Mam nadzieję, że Wam również sprawia radość ich podziwianie!

Konkurs nadal trwa!!! Czekamy na kolejne Cudne Zdjecia do 10 marca 2011!

pozdrawiam
GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl