Forum dyskusyjne

Mount Blanc - szukam chetnych na wyjazd

kategoria podróże po świecie

rafals1976 dołączył
07.08.2004

rafals1976 21:03 | 07.08.2004

Cześć,

Planuje wybrać się na Mount Blanc jeszcze w sierpniu lub wrześniu. Szukam od jednej do trzech osób chcących się dołączyć.

Wejście z Chamonix, droga trekkingowa przez Gouter. Szacuje, że wyjazd zajmie nam 7-9 dni (dojazd, aklimatyzacja na jakimś prostym czterotysięczniku, może Mount Blanc du Tabul, 3 dni wejścia na Mount Blanc). Noclegi raczej w namiotach w okolicach schroniska Gouter i Vallota.

Ja mam 27 lat, trekkingowo chodzę po górach niemal od zawsze, a wspinam się od czterech lat (mam kartę taternika i kurs zimowej turystyki wysokogórskiej). Chodzę średnim tempem – bez wyścigów, ale też bez wleczenia się.

Mam samochód (spore kombi), własny sprzęt trekkingowy. Mogę Ci pożyczyć uprząż, karabinki, taśmę i linę, ale raki i czekan, a także kuchenkę musisz mieć własne. Mam dobry namiot trzyosobowy, mogę też pożyczyć jeden dwuosobowy, ale słabszej jakości.

Szukam osób dojrzałych, sprawnych kondycyjnie i z pewnym doświadczeniem trekkingowym. Jeśli jesteś zainteresowany – napisz cos o sobie na rafals1976@poczta.onet.pl.

Pozdrawiam,
Rafal

misior dołączył
16.08.2004

misior 10:57 | 17.08.2004

AVE ja chętnie bym się wybrał ma napisałem maila ale mi nikt nie odpowiedział:) czekam jak co to mój avemisior@poczta.fm pozdrawiam

dzierzb dołączył
21.08.2004

dzierzb 19:43 | 21.08.2004

jesli bylo by to po 6 wrzesnia to chetnia pojade mam kwity instruktora wysokościowego GOPR i własny sprzet

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl