Forum dyskusyjne


Darmowa reklama stron podróżniczych

kategoria podróże po świecie

remik12345 dołączył
23.12.2010

remik12345 14:41 | 18.02.2011Witam wszystkich.Pilnie potrzebujemy osoby,która lubi pisać na forach o tematyce podróżniczej.Konkretnie chodzi o sekcje dotyczącą nowinek ze świata turystyki zatem żadne doświadczenie z podróżami nie jest potrzebne.W zamian oferujemy darmową reklamę na trzech stronach naszych serwisów Dwa banery + link w podpisie.(lub inna forma reklamy) Oczekujemy trzy posty dziennie więc nie jest to nic trudnego.


Jest to dobrze zapowiadające się forum,współpraca na dłuższy czas.Obecna liczba odsłon to ok 50 do 270 dziennie.Kontakt włącznie drogą mailową

reklamaogolna@googlemail.comStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl