Forum dyskusyjne

ograniczenie wielkośći zamieszczanych zdjęć

kategoria uwagi do forum i serwisu

ts dołączył
09.01.2007

ts 20:25 | 30.01.2007

czy nie sądzicie, że aktualna dopuszczalna wielkość zamieszczanego zdjęcia jest barbarzyńsko mała? vide zdjęcia kasica_b: rewelacyjne fotki zmarnowane i nienadające się do podziwiania

PS. i jeszcze jedno- czy ma ktoś problem z sytuacją, kiedy zamieszcza nowe zdjęcie lub komentarz- punkty się odejmują zamiast dodają- mnie spotkało to w ciągu ostatniego tygodnia co najmniej trzykrotnie!

Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 23:05 | 30.01.2007

Sprawy punktów nie zauważyłem. Z resztą od pewnego czasu nie zwracam na to zbyt wielkiej uwagi. Co do wielkości zdjęć się zgodzę. Może nie gigantycznie, ale półtora, no 2-krotnie można by zwiększyć dopuszczalną wielkość fotki (tylko fotki wlaściwej, miniatura może zostać taka jaka jest). Znalazłem w galerii sporo zdjęć, które wyraźnie straciły na jakości przez obróbkę i dostosowywanie do wymaganych wielkości pliku. Z resztą wielokrotnie nie byłem zadowolony z efektów na moich zdjęciach :(

kobalto dołączył
12.09.2005

kobalto 05:06 | 31.01.2007

W tym miesiącu zamieściłem około 20 zdjęc i nie dostałem za nie żadnego punktu. Nie wiem jaka może być tego przyczyna .

jackqida dołączył
08.01.2005

jackqida 09:36 | 13.02.2007

tak, to jest problem..
moze zwiekszyc ten limit .. do 250 KB :) ?

Pozdr, Jacek

planeta dołączył
30.04.2007

planeta 23:07 | 30.04.2007

Jestem początkujący,czy ktoś podpowie jak zmniejszyć zdjęcie do wymaganego pzez Globtrotera formatu,przed obróbką moje mają do 1mb

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 14:06 | 01.05.2007

sciągnij program z neta, np. Image Signature
podpiszesz zdjęcia i zmniejszych ich wymiary do zalecanych na Globtroterze :)

belzebub dołączył
20.02.2007

Jack_Daniels67 dołączył
27.05.2006

Jack_Daniels67 23:22 | 01.05.2007

Witam !
Może mam archaiczny sposób zmniejszania zdjęć, po prostu mam tak skonfigurowany program pocztowy Outlook, że po zaznaczeniu zdjęć do zmniejszenia i wydaniu polecenia wyślij zdjęcia programem pocztowym, pojawia mi się komunikat czy należy zmniejszyć zdjęcie do wymaganej wielkości, "klikam" zatwierdzam przedmiotowe polecenie i mam zdjęcia odpowiadające regulaminowi Globtrotera. Na pewno nie jest to profesjonalny sposób zmniejszania zdjęć ale o wiele szybszy.
Polecam też bezpłatny program Picasa2.
Pozdrawiam z Hanoi !

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl