Forum dyskusyjne


Podziel się swoją przygodą

kategoria podróże po świecie

kasia.w dołączył
19.02.2011

kasia.w 15:44 | 19.02.2011

Ahoj,

jeśli jeszcze nie wiecie jest na Starym Mieście w Warszawie nowe, przytulne miejsce, gdzie organizujemy pokazy slajdów z podróży różnych zakręconych na punkcie poznawania świata osób i właśnie do poprowadzenia takiego pokazu chciałabym Was bardzo serdecznie zaprosić :)

Spotykamy się w każdy wtorek o 20:00 w Purnonsensie (Miodowa 2) i podróżujemy w różne zakątki świata. Jeśli chodzi o sam pokaz - dajemy wolną rękę, oprócz entuzjazmu i uśmiechu na twarzy nie wymagamy rozległej erudycji ... więc jeśli po prostu macie wielką i nieodpartą potrzebę, żeby trochę poopowiadać o swoich przygodach - droga wolna; )

Jeśli ta propozycja to coś dla Was, piszcie na kasiawojcik@poczta.onet.eu

Polecam też stronę Purnonsensu - kawiarni (można przy okazji polubić; ] ) www.facebook.com/purnonsens Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl