Forum dyskusyjne


Indie 13-26 kw Plan podrózy

kategoria podróże po świecie

osiemzero dołączył
21.02.2011

osiemzero 12:38 | 21.02.2011

Witam, pierwszy raz lecę do Indii, mam parę dylematów dlatego może ktoś zaznajomiony z tym krajem udzieli mi kilku rad. 14 kwietnia przylot do New Delhi. Oprócz dwóch dni na zwiedzanie miasta chciałbym zobaczyć Agrę oraz Varanesi. Druga część wyjazdu jest problematyczna. Chciałbym skoczyć nad morze, niekonieczenie Goa, czy ktoś coś może polecić jakieś miasto z do którego można dolecieć z Delhi? Czy w takim czasie warto zawracać sobie głowę morzem czy lepiej skoncentrować się na północy i tym samym więcej zobaczyć?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl