Forum dyskusyjne

do Norwegii na narty biegowe

kategoria podróże po świecie

Agucha dołączył
17.02.2008

Agucha 13:22 | 21.02.2011

Witam,
słyszałam że są organizowane wyprawy na nartach biegowych po Norwegii, ale nie mogę znalezc nigdzie informacji, jeśli ktoś był lub wie kto organizuje, prosże o pomoc,
dzięi

bachu dołączył
21.02.2011

bachu 19:09 | 21.02.2011

ja także szukam chętnych na taki wyjazd. prosze o kontakt
[url=www.barman-na-wesele.pl]barman  na wesela[/url]

sp9hzx dołączył
12.02.2006

sp9hzx 15:56 | 24.02.2011

Na narty biegowe to chyba lepsze warunki są w Finlandi.
I zdecydowanie taniej ,nie wspominająć o bardziej przyjaznych Finach.
Jest mnóstwo tras i rozsądne ceny za domy www.romeks.pl/wakacyjne  w Finlandia

Galatea dołączył
28.02.2011

Galatea 08:38 | 28.02.2011

Zależy jaki rodzaj trudności tras się przewiduje. Ja z moim lubym zamierzamy się udać na płaskowyż Hardangervidda. Szlaki nawet latem wymagają sporej spostrzegawczości aby nie zbłądzić - często oznakowaniem szlaku jest kilka kamieni, z pozoru nie odróżniających się od reszty. Także to raczej wyprawa dla odważnych i dobrze by było zaznajomić się z terenem w bardziej sprzyjających warunkach. Do tej pory bywaliśmy tam wyłącznie na wyprawach trekkingowych (4 razy po ok 2 tygodnie z namiotem), stąd i decyzja by w marcu udać się na dzikie przetarcie szlaków biegówkami.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 17:53 | 01.03.2011

Uważajcie, abyście w Norwegii astmy na tych nartach nie złapali.

Galatea dołączył
28.02.2011

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 20:00 | 07.03.2011

Na mistrzostwach świata cała narciarska, norweska sztafeta kobiet miała astmę. Nie wiem, czy to nie zaraźliwe.

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 18:55 | 09.03.2011

W Norwegii, zwłaszcza na płaskowyżu Hardangervidda narciarstwo biegowe i turowe jest bardzo popularne. Nie trzeba szukać żadnych zorganizowanych wyjazdów. Wystarczy tylko zajechać i biegać gdzie się chce. Problemem jest jedynie orientacja w terenie zwłaszcza podczas mglistej pogody. Jednak sama idea wyjazdu na narty do Norwegii jest znakomita!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl