Forum dyskusyjne

Polacy mieszkający na stałe w Tajlandii

kategoria podróże po świecie

anmarti dołączył
22.02.2011

anmarti 00:21 | 22.02.2011

Witam,
W czerwcu przenoszę się na około 6 miesięcy do Tajlandii (Koh Chang). Chętnie spotkam się na pogaduchy z osobami już tam mieszkającymi :-)

aniz___25 dołączył
12.03.2011

aniz___25 14:58 | 12.03.2011

Witam,
Chciałabym wyjechać do Tajlandii na stałe czy mógłbys mi pomóc i powiedzieć od czego zacząć ...dodam że mam 25 lat i mieszkam w małym ponurym miasteczku...nie mam konkretnego terminu co do wyjazdu
z góry dziękuję
pozdrawiam
andzia1919@tlen.pl

michalsimon dołączył
02.06.2011

michalsimon 22:33 | 02.06.2011

Cześć, gratuluję wyboru. Fajne miejsce. Ale jesli szukasz ciszy i spokuju to Koh Mak jest jeszcze lepsze (wyspa obok). Spędziłem tam ostatnie 8 m-cy i wracam tam w pażdzieniku. Michal

michalsimon dołączył
02.06.2011

michalsimon 13:17 | 10.06.2011

Napisz do mnie Anmarti na michalsimon@op.pl.
Dam Ci namiary na fajne miejsca w Koh Chang i okolicy.

Pozdrawiam,
M.

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 23:52 | 14.06.2011

zapytam skromnie z ciekawosci, a co Ty tam robiles i planujesz dalej robic, ze bedziesz tam az 6 miesiecy?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl