Forum dyskusyjne


ciekawy album o Zanzibarze

kategoria podróże po świecie

malwiak dołączył
23.02.2011

malwiak 12:14 | 23.02.2011

Widziałam ostatnio w księgarni super album ze zdjęciami z Zanzibaru. Ich autorem jest Tomek Tomkowiak. Książka pięknie wydana, zdjęcia różnej tematyki, nie tylko widoki, ale też ludzie, kultura itp. Chciałam wam polecić, bo warto obejrzeć. Poza tym sama wyspa jest wspaniała, a to pierwszy w Polsce album ze zdjęciami stamtąd. Gratka dla miłośników dalekich podróży i fotografii, a więc też dla mnie… mam zamiar kiedyś tam pojechać. Przypomina mi się hasło „smak raju…”;)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl