Forum dyskusyjne

Indie - kwiecień - szukam chętnych

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Dorota.a dołączył
15.02.2011

Dorota.a 19:07 | 27.02.2011

Hej,

Wybieram się na miesiąc do Indii, chciałabym wyjechać plus minus pierwszego kwietnia, powrót początkiem maja. Mój współtowarzysz niestety się wycofał z wyjazdu, więc może ktoś ma ochotę dołączyć na całą lub część trasy. Wstępny plan wygląda następująco: przylot do Delhi, potem Bangalur (też samolotem z Delhi), dojazd do Kerala na wybrzeże, dalej podróż na północ - okolice Hospei, Bombaj, samolotem do Kalkuty, potem Varanasi, Agra, Amritsar i jak będzie czas - pustynia, czyli Jaisamler - Delhi (wylot). Rzecz jasna modyfikacja jest jak najbardziej możliwa : )

Bilety chcę zarezerwować do końca przyszłego tygodnia - koszt to około 400 - 450 EUR (z opłatami), w zależności od konkretnej daty, wylot z Warszawy. Pozostałe pewne koszty to wiza (180zł) i ceny dwóch przelotów w Indiach (około 400/500zł). Opcjonalnie dochodzą szczepienia, tabletki Malarone, itp.

Jak masz pytanie, jesteś chętna/y - pisz/dzwoń : )

Dorota

l.28, krk

Tel.: 662 065 075

cajun dołączył
26.02.2011

cajun 23:30 | 28.02.2011

Napiszę by dodać jakieś życie..:)
najbardziej podoba mi się to cięcie z Kalkuty do Armitsaru, snujący się Ganges..a z Armitsaru blisko już do Islamabadu:)ok, Srinagar brzmi lepiej?
i może tak Andamany ktoregoś popołudnia w Bangalore..?:)

Dorota.a dołączył
15.02.2011

Dorota.a 11:09 | 01.03.2011

Srinagar brzmi bardzo ciekawie : ), Andamany też - widziałam, że są loty z Chennai i Kalkuty, sprawdzę ceny : ).

cajun dołączył
26.02.2011

cajun 18:43 | 01.03.2011

To była mała podpucha:)bo jakby chcieć zagłębić się, dać się zahipnotyzoać,usiąśc, pooddychać to powrót w połowie maja najwcześniej.Trzymając się Twojego szkieletu, który jest b.ciekawy Srinagar jest jak najbardziej osiągalny, w drodze do Agry mozna odszukac też Orchę wiochę:)..kurde, ale Andamany,może?:)

Dorota.a dołączył
15.02.2011

Dorota.a 19:44 | 01.03.2011

Moja znajoma ze względu na plaże - bardzo mi polecała okolice Kerala, podobno tam jest jak na Goa, tylko bez komercji i tłumów. Wyniki z Google grafika są przekonywujące : ).

cajun dołączył
26.02.2011

cajun 20:10 | 01.03.2011

wspomniałem o Andamanach bo słyszałem że przyjemnie pod wodą się pływa tam:)odnośnie Kerala nie mam cienia wątpliwości. najwieksze tłumy na Goa chyba na przełomie roku, nie wiem jak różnica w temp. wody. sprawdzę;)ale mi na Goa nie zależy,szczególnie na komercji, choć jak sie tam noga potknie..

cajun dołączył
26.02.2011

cajun 20:41 | 01.03.2011

nie wiem jakich się różnic spodziewałem..ciśnienia może:)

Dorota.a dołączył
15.02.2011

Dorota.a 12:31 | 04.03.2011

Wszyscy chętni - szybko decydujcie się, bo niedługo rezerwujemy bilety : )

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl