Forum dyskusyjne

podróż do wietnamu

kategoria podróże po świecie

kpod dołączył
08.01.2011

kpod 16:58 | 04.03.2011

wybieram się we wrześniu do wietnamu, lot mam do hanoi i z powrotem też z hanoi. czy lepiej jest podróżować z pn na pd czy na odwrót? czy ma to jakiekolwiek znaczenie? bardzo prozę o jakieś opinie.

aleksandraegx dołączył
30.04.2008

aleksandraegx 02:36 | 08.03.2011

Nie ma to żadnego znaczenia. Na jak długo się wybierasz? Ja byłam w Wietnamie nieco ponad 2 tygodnie - było suuuper! Jakiego rodzaju ta podróż? Z biurem turystycznym, backpacking czy luxury?

bojany61 dołączył
26.10.2009

bojany61 09:18 | 08.03.2011

Napisz parę słów co Cię urzekło gdzie byłaś ,no kiedy - miesiąc ? , ja mam zamiar lecieć około 11 kwietnia na około 20 dni,zalety i wady Wietnamu w geoblogu doczytałem że nie podoba się ludziom naciąganie np. przy kupnie biletów na busa ,strasznie krzyczą i spore nerwy jak ktoś targuje zawyżoną cenę na rejsowy bus, prawda czy pojedyńczy przypadek ?Pozdrawiam . Bogdan

bojany61 dołączył
26.10.2009

bojany61 09:24 | 08.03.2011

Ile się czeka na wizę w ambasadzie w W-wie ??Załatwiają od ręki ? A cena na wielokrotną to 200 zł ?? Byłaś w Kambodży ??Jakie wrażenia ??Z jakiejś agencji czy samemu ??Pozdrawiam . Bogdan

kpod dołączył
08.01.2011

kpod 17:22 | 08.03.2011

jadę sam, bez żadnego biura. kupiłem jakieś dwa miesiące temu bilety w aeroflocie. lot do hanoi i z powrotem, dlatego pytałem się o ten lot. czas to 3 tyg. mam jeszcze pytanie, czy orietujesz się czy ceny tych lokalnych połączeń się zmieniają? bo teraz znalazłem za jakieś 180 zł i nie wiem czy mam kupować?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl