Forum dyskusyjne


Co zwiedzać w Irlandii

kategoria podróże po świecie

kobalto dołączył
12.09.2005

kobalto 16:59 | 01.02.2007

Jadę za dwa miesiące do Irlandii i chcialby zwiedzić jakieś fajne miejsca .Proszę o podpowiedzi do którego parku najbardziej warto. Gdzie są może wodospady?


ts dołączył
09.01.2007

ts 01:06 | 02.02.2007

Stary- co Ty mówisz?? jakie parki??- muzeum- browar Guinnessa i destylarnię Jamesona! po tych dwóch wizytach będziesz wiedział co robić dalej... :)


grzegorzg dołączył
16.01.2005

grzegorzg 23:51 | 07.02.2007

Witam. znam Irlandię dobrze, co prawda byłem kilka miesięcy w 1996 roku, a potem 1997 wróciłem i objechałem "całą" samochodem i wiem co i jak. wtedy jeszcze nie było tam Polaków.jest to kraj i ludzie , których pokochałem.Jeśli chcesz informacje co warto. napisz. grzegorzinteria@interia.pl. PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl