Forum dyskusyjne

KOLEJ TRANSSYBERYSJKA

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

cccneti dołączył
06.03.2011

cccneti 18:03 | 06.03.2011

Na stronie : transsib.com.pl/  bilety za poszczególne trasy są strasznie wielkie. Chciałabym się dowiedzieć czy one na prawdę są takie wielkie, czy po prostu na tej stronie tak zdzierają z ludzi kasę. Razem z moim tatą chcemy się wybrać w podróż do Pekinu i wyniosłoby nas to 10 000 zł !. Ktoś z Was wyrusza w taką podróż w tym roku. Chcemy do konkretnie do Pekinu jechać. proszę o pomoc.

jassey dołączył
17.08.2006

jassey 10:28 | 24.03.2011

nie na pewno ceny nie sa takie wysokie, chyba ze chcecie podrozowac i klasa z kawiarem i wszelkimi wygodami. Nie jestem ekspertem ale planujac wyprawe kilka lat temu ceny wahaly sie miedzy 700 a 1500 zlotych za przejazd z moskwy do Pekinu. Poszukaj na innych serwisach i mam nadzieje ze ktos bardziej kompetenty tez sie udizeli na tym forum.

tkos dołączył
29.11.2009

tkos 10:53 | 28.03.2011

Nie wiem jak wyliczyłaś swoją kwotę ale bilet Moskwa-Pekin to 466 Euro ;)

cccneti dołączył
06.03.2011

cccneti 12:56 | 28.03.2011

Liczę z przejazdem z Polski do Moskwy i z Moskwy do Pekinu oraz s powrotem :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl