Forum dyskusyjne

Szukam chętnych na wyprawę

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

Mac____ dołączył
15.03.2011

Mac____ 17:51 | 15.03.2011

Galapagos, Peru i pustynia solna w Boliwii na miesiąc we wrześniu.
Więcej info na maila: mbaco@poczta.onet.pl

dokołoświata22 dołączył
24.05.2011

dokołoświata22 11:03 | 24.05.2011

koniecznie w tym roku? bo ja bym chciala w maju 2012 moze połaczymy sily i zbierzemy sie na przyszly rok? Galapagos, Ekwador,Peru i pustynia solna hm?

Mac____ dołączył
15.03.2011

Mac____ 11:43 | 24.05.2011

Witam,
Niestety będzie ciężko zmienić termin, bo z koleżanką mamy już bilety na wrzesień. I trasa też w międzyczasie się zmieniła - bardziej skupimy się na Peru - Lima, Puccallpa, Iquitos, dżungla, Cusco, Salkantay Trek, Macchu Picchu, kanion Colca, jezioro Titicaca i pustynia solna Uyuni w Boliwii.
Z Galapagos koszt całego wyjazdu byłby prawie podwójny, bo strasznie się tam cenią! Najtańszą łódź znalazłem za 800$ za 5 dni i do tego przeloty!!! Masakra

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 14:07 | 24.05.2011

A czym lecisz ? Też myślę o Peru, tylko jakoś nie moge znaleźć połączeń w rozsądnych cenach, też we wrześniu ...

Mac____ dołączył
15.03.2011

Mac____ 15:25 | 24.05.2011

Lecę Aviancą - wylot 2.09. z Madrytu do Limy, a powrót 3.10. z La Paz do Madrytu. Za bilet zapłaciłem praktycznie równo 1000 EUR. Tu możesz znaleźć tanie loty: www.kayak.com 
Pozdrawiam

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 18:35 | 24.05.2011

Dzięki, to znam, raczej mi chodziło, że może jest jakaś promocja nietypowej linii na tej destynacji. Pozdrawiam. Jak mi się w końcu uda kupić coś taniego, to kto wie może do zobaczenia na szlaku...

andreasito dołączył
31.07.2011

andreasito 22:54 | 31.07.2011

Witaj "dokołoświata22" :)
właśnie dałem post o peru...
Możemy nawiązać kontakt e-mailowy,jeśli szukasz towarzysza takiej wyprawy?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl