Forum dyskusyjne

Makarska czy Biograd

kategoria podróże po świecie

chomik dołączył
27.07.2010

chomik 19:42 | 15.03.2011

Witam
Mam pytanie dotyczące wyboru miejscowości na wakacyjny wypoczynek.
W rachubę wchodzą dwie miejscowości tj. Makarska i Biograd.
Co lepsze?. A może coś innego
Proszę o pomoc.

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 20:30 | 16.03.2011

To chyba pytanie z cyklu co jest lepsze ibm czy macintosh, canon czy nikon, commodore czy atari, czy wreszcie co bylo pierwsze jajko czy kura :):)

Na tak postawione pytanie nikt Ci nie odpowie a opcji bedzie tyle ile odwiedzajacych miasta osób.

wszystko zalezy od tego czego oczekujesz od pobytu...

deborah83 dołączył
18.03.2011

deborah83 09:37 | 23.03.2011

My byliśmy w Makarskiej i nam się bardzo podobalo - ale dokladnie, wszystko zalezy od tego, czego oczekujesz....

79brynio dołączył
10.04.2011

79brynio 16:43 | 10.04.2011

To zależy czego szukasz? Jeżeli lubisz nocne życie, lepiej rozwinięta gastronomie i ofertę turystyczną to Makarska.

zbieg dołączył
18.08.2011

zbieg 12:57 | 07.01.2013

Ja spędziłam w [url=www.biograd-riviera.eu/pl/index.html]Biograd  wakacje[/url] i mogę polecić. Miasteczko jest małe i spokojne, idealne dla ludzi szukających odpoczynku. Piękni i cicho jest zwłaszcza poza sezonem. Co do plaży to są w dużą płycizną, ale piaszczyste a to plus (żwirek też się znajdzie). Blisko do większych miast tj. Szibenik, Zadar. Polecam wodospady Krka i park Kornati.

Heyerdal dołączył
25.03.2012

Heyerdal 19:29 | 07.01.2013

Ahoj!
Więcej konkretnych informacji znajdziesz na portalu "maniaków/wielbicieli Chorwacji"
www.cro.pl 
pozdrawiam

mlabieniec dołączył
25.09.2008

mlabieniec 23:59 | 07.01.2013

Bylam w Biogradzie i polecam te miejscowosc.
Przede wszystkim jest to swietna baza wypadowa do zwiedzania wodno-ladowego Chorwacji. Samo miasteczko tez jest fajne - spokojne ale nie nudne. Ladne pasmo nadmorskie, plaza b ladna, slicznie polozona promenada nadmorska. Zroznicowana forma zakwaterowania: od kempingow po hotele. Warto tam sie zatrzymac :)

momo11 dołączył
15.07.2011

momo11 18:10 | 08.01.2013

Ja bylam w makarskiej i bylo naprawde bardzo fajnie, masyw gorski i morze, cos niesamowitego :) woda w samej makarskiej nieco mniej czysta niz w dubrowniku na plazy, bylam tez w miejscowosci tripiti, w zasadzie jakies 15 minut od makarskiej, polecam!

[konto usunięte] dołączył
10.01.2012

[konto usunięte] 11:21 | 16.01.2013

My polecamy Makarską :) W razie kłopotu ze znalezieniem kwatery polecamy naszą ofertę domów i mieszkań do wynajęcia :)
Tamtejsza kuchnia jest niesamowita ;) Co drugi piątek w Makarskiej odbywają się festyny rybackie, na których można spróbować specjałów rybnych, win, obejrzeć wyścigi osłów, a wieczorem obejrzeć fajerwerki, :) Koniecznie musisz też odwiedzić Split, który oferuje liczne zabytki historyczne i kulturowe, a także ogród botaniczny na górze Biokovo :)

momo11 dołączył
15.07.2011

momo11 11:42 | 16.01.2013

I koniecznie Dubrovnik! Najpiekniejszy w calej Chorwacji!

JacJac dołączył
27.02.2013

JacJac 21:55 | 27.02.2013

A po co wybierać??? ja się pytam.
Skoro zakładasz te dwa miejsca to tydzień tutaj i tydzień tutaj.

W-52 dołączył
30.07.2013

W-52 15:09 | 23.08.2013

Piszesz "polecamy naszą ofertę domów i mieszkań". Jaka oferta i gdzie ta oferta jest? Planuje wyjazd na początku września w cztery osoby i Makarska bardzo by mi odpowiadała.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl