Forum dyskusyjne

SRI LANKA

kategoria podróże po świecie

womANN dołączył
13.03.2011

womANN 17:07 | 22.03.2011

Byłam na własną rękę, pytajcie...Cudny Kraj !!!

renata25 dołączył
03.05.2006

renata25 21:10 | 22.03.2011

Czesc,

Jakie sa koszty dziennego pobytu (osobno nocleg+jedzenie jesli drozej niz w PL)? Czy Twoja podroz byla na zasadzie: zobaczyc jak najwiecej jak najszybciej i nie wazne ze drogo, czy moze bylas tam poobserwowac? Ktore miejsca sa najmniej odwiedzane przez turystow?
dzieki i pozdrawiam

womANN dołączył
13.03.2011

womANN 22:23 | 22.03.2011

Na Sri Lance byłam z mężem i synem 2 tygodnie.Celem naszej podróży było poznanie tamtejszej kultury i zobaczenia jak najwięcej. Lecieliśmy z Londynu - koszt 550 euro od osoby. Noclegi zarezerwowałam na www.hostelworld.com.  Mieszkaliśmy w małej miejscowości na południu wysypy - Matara. Za nocleg płaciliśmy 3 euro od osoby (pragnę jednak zaznaczyć, że warunki były bardzo minimalne !!!) ale to co zwiedziliśmy i zobaczyliśmy zrekompensowało nam brak luksu, który moim zdaniem jest zbędny w takim kraju. Nasz guest house znajdował się na plaży, do wody mieliśmy 14 metrów od drzwi pokoju.Chodziliśmy swobodnie po wiosce, stanowiliśmy atrakcje dla Lankijczyków, którzy zapraszali nas do swoich domów (bardzo mili i sympatyczni ludzie) Dzienny koszt jedzenia dla naszej trójki wynosił około 35-40 euro (śniadania, obiady, kolacje, napoje, piwka wieczorami). Zwiedziliśmy dużo ciekawych miejsc, większość atrakcji turystycznych.
Sri Lanka bardzo mnie urzekła i z miła chęcią bym tam powróciła.
Zapraszam do obejrzenia naszej galerii z pobytu

www.flickr.com/photos/mkorbanski/sets/72157624273590842/ 

Pozdrawiam i w razie pytań proszę pisać...

renata25 dołączył
03.05.2006

renata25 20:44 | 23.03.2011

czesc,

dzieki za konkretne info:) w razie czego bede jeszcze w kontakcie tutaj, zeby inni tez korzystali

pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl