Forum dyskusyjne

Jaki hotel w Hurgadzie

kategoria inne

kraj Egipt

Glowacki dołączył
27.12.2010

Glowacki 22:29 | 23.03.2011

Prosze o pomoc.Jaki wybrac rodzinny hotel w Hurgadzie lub Sharm.

rayos dołączył
30.01.2009

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 21:24 | 24.03.2011

tak, i w ten sposob mozemy po kolei wymieniac wszystkie hotele z katalogow wszystkich biur podrozy :(

Nie rozumiem zupełnie takich pytan. Znaczy co ? Ktoś ma za Was podjąc decyzje ? Troche samodzielnosci. Sprawdzcie najpier katalogi biur podróży bo zakladam, ze jedziecie z biurem, a nie szukacie taniego hostelu, popatrzcie na juz wpisane relacje - google nie gryzie.

Dopiero potem przemysl najpierw pytanie i dopiero potem je zadaj.

Glowacki dołączył
27.12.2010

Glowacki 22:32 | 24.03.2011

Po prostu jestes...WIELKI,szanuje Twoja pomyslowosc-bardzo dziekuje za rady.

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 20:01 | 25.03.2011

Aaaa to tu Cię boli na tyle, by slac prywatne informacje bez wskazania czego dotycza ...

Radami służe zawsze z przyjemnoscia i czesto z nich korzystac. Od wielu osob dostałem sporo ciekawych informacji i wielu osobom starałem sie pomóc jak tylko najlepiej potrafie.

Natomiast wybacz, cenie swoj czas i chciałbym, zeby inni go również szanowali. A pytania w takiej treści świadcza tylko o Twoim lenistwie. Hoteli w Sharmie i Hurghadzie sa setki i co mamy Ci odpisac ??Zrobić liste ?? Jeśli nie byles laskaw podac czego tak na prawde szukasz. Czy ma t to byc hotel tani czy moze najwazniejsze jest by byl blisko morza. Czy ma to byc opcja z nurkowaniem czy raczej plaza z lagodnym zejsciem do morza. Czy wolisz spokojny hotel, lub osrodok polozony w centrum czy raczej hotel, który dysponuje polskim animatorem lub klubem dla dzieci ...??

Tyle, że większośc z tych informacji znajdziesz w katalogu i na stronach internetowych. W dobrych biurach również wiekszośc z tych informacji dostaniesz bez najmniejszego problemu - a jesli nie to czas zmienic biuro. Wiec gdybys zadal przynajmniej pytanie ze po lekturze i analizie znalazlem fajne hotele rodzinne - hotel a, hotel b i hotel c . Czy ktos z globowiczów tam byl i moze powiedziec czy zajecia animacyjne sa na prawde fajne, jedzenie urozmaicone a odleglosc do morza to na prawde tylko 100 metrow i jeszcze moze do jakiego aquaparku pojsc z dzieckiem to zareczam, ze mialbys bardzo duzo informacji od osob, ktore byly, wrocily i chetnie sie podziela wrazeniami.

Ale przy tak zadanym pytaniu wiekszosc sie zapewne usmiechnela, a Ci ktorym mimo wszystko będzie sie chcialo napisza Ci nazwe tego w ktorym byli...

Wiec nie strzelaj fochow tylko realnie przeczytaj jeszcze raz swoje pytanie ... i po prostu pytaj ale z głową. Gwarantuje, że wiele osob bedacych na globie pomoze z przyjemnoscia.

Ale przy odrobinie wysilku z twojej strony - względnie rozważ zmiane serwisu na jeden z opiniami o hotelach ...

jaco dołączył
13.05.2008

jaco 21:02 | 28.03.2011

Egipt zaliczyłem jakieś 10 razy , żonka parę razy więcej , w Hurgadzie polecam hotel Sindbad Aquapark / napisz do mnie a indywidualnie mogę polecić Ci touroperatora z którym byłem/ i powiem tak po pobycie w tym hotelu stwierdziłem że jak do tej pory jest to jedyny hotel do którego pojechałbym w razie konieczności śmiało jeszcze raz / po prostu nie lubię tych samych miejsc/ A hotel z wersją z aquaparkiem rewelka o ile dobrze pamiętam 5-6 restauracji do wyboru z posiłkami , dodatkowo kilka gdzie można się wcześniej zapisać np. na kuchnie włoską , turecką itp . , Dużo rodaków z dziećmi , gdzie można kąpać i szaleć do północy , bardzo dużo animacji położony w centrum nowej Hurgady , pełno sklepów , fajne miejsce na wieczorne spacery , a nie jak w niektórych 40 km do jakiegokolwiek miejsca z ludźmi :). Ogólnie hotel super z wieloma dodatkowymi atutami . Polecam gorąco.

filnec dołączył
11.01.2010

filnec 16:22 | 22.11.2011

cześć, czy był może ktoś w Red Sea View Apartment w Hurghandzie. Jeśli tak poproszę o recenzję bo jakoś nie mogę za dużo o apartamentach tych znaleźć w necie ... dzięks

Gozer dołączył
14.10.2008

Gozer 21:05 | 22.11.2011

filnec tu masz sprawdzone opinie korzystam z tego dość często tam są też moje opinie o różnych miejscach moim zdaniem bardzo wiarygodna stronka.

Gozer dołączył
14.10.2008

Gozer 21:06 | 22.11.2011

...dobra jeszcze link dam będzie prościej :):)
www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Red+Sea+View+A  partment-hid_163365.html

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl