Forum dyskusyjne


Opóżnienia pociagów

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 23:33 | 26.03.2011

W Waszych relacjach piszecie że pociagi często się spózniają .Jaką dać sobie granice bezpieczeństwa przy planowaniu podróży z przesiadkami . Np przy 8 godz trasie ile moze wynosić spóżnienie ?


Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 12:26 | 27.03.2011

Średnio godzina na każde 10h jazdy.


Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 21:37 | 27.03.2011

A może wiesz jak dokładnie nazywa się to biuro czy kasy na dworcu gdzie kupuje sie bilety zarezerwowane dla obcokrajowców ewętualnie po czym poznać to miejsce.


Buka dołączył
27.03.2011

Buka 21:55 | 27.03.2011

jesli chodzi o opoznienia pociagow to jest to loteria. ja przy przesiadkach minimum dawalam sobie 5 godzin czasu na zmiane pociagu. przy dystansach przebywanych przez ok 15 godzin opoznienie to zazwyczaj godzina poltorej. jednak zdarzylo mi sie rowniez jechac jednym pociagiem dwa dni a pociag przybyl na czas, raz spoznil sie godzinke. niestety bywa i tak ze przy 10-godzinnej podrozy pociag ma opoznienie 14-godzinne i stoi sobie w tym czasie z niewiadomych powodow w polu.
co do kas, to na stacji najlepiej najpierw zapytac o tourist information a stamtad juz Cie na pewno skieruja do tourist office-gdzie sprzedawane sa bilety dla obcokrajowcow z puli turystycznej. tam trzeba wypelnic kwitek na ktorym trzeba podac wiele informacji osobistych, nazbyt nawet, no a przede wszystkim podac nr wizy i chyba nr paszportu tez.


adamwos dołączył
04.01.2009

adamwos 14:02 | 01.04.2011

Pociągi się spóźniają to norma. Np z Puri do Delhi wyjechałem z 12 godzinnym opóźnieniem - podróż trwała 45 godzin. W Polsce nie do przeżycia a tam kolejne doświadczenie. Zakup biletów to udręka - najlepiej zaplanować i kupić bilety na całą podróż - oczywiście z uwzględnieniem opóźnień. Lepiej planować przyjazd na godziny poranne - wieczorem i w nocy w miastach Indyjskich jest specyficznie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl