Forum dyskusyjne


Indie-Nepal w marcu - prosze o porady

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

tadzik99 dołączył
06.02.2007

tadzik99 13:12 | 06.02.2007

Wybieram się z biurem podróży w marcu na 2 tygodnie w Indiach i 1 tydzień w Nepalu. Proszę poradzcie jakie zabrać ciuchy, buty itp. Podróżowac będziemy autobusami. Tak mniej więcej po dwa noclego w mieście. Trasa jest taka: DELHI – JAIPUR – JAIGARH – GAJTOR – PUSHKAR – AGRA – MATHURA – GWALIOR – ORCHHA – KHAJURAHO – VARANASI – LUMBINI – CHITWAN PARK – POKHARA – KATHMANDU – BHAKTAPUR – PATAN.


turkus dołączył
02.07.2006

turkus 17:06 | 06.02.2007

wiosna w tym rejonie to temperatury powyżej 25 C, w Nepalu wieczorami może być chłodniej , ale lekki polar wystarczy , bo nigdzie wyżej nie będziecie , deszczu nie powinno być bo to pora sucha . na nogi polecam wygodne klapki lub sandały ( ale para skarpet przyda się jak bedzie w autobusie klima ) im skromniej tam wygladasz, tym mniej będą od ciebie wołaćStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl