Forum dyskusyjne

rezydent w Indiach

kategoria podróże po świecie

Buka dołączył
27.03.2011

Buka 21:44 | 27.03.2011

czy slyszal ktos moze o ofertach pracy jako rezydent w Indiach? studiowalam w tym kraju przez rok i chcialabym z nim zwiazac swoja przyszlosc.

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 22:19 | 27.03.2011

Witaj. Dzięki za info add. pociagów i kas biletowych dla obcokrajowców . A tak odnośnie Twojego pytania to może sama otworzysz jakieś biuro i będzieś pomagała takim np jak ja którzy jadą pierwszy raz do Indii. Pamiętam polaków w Chinach studentów nawet 1 r, jak juz zaczeli trochę gadac po chinsku sporo zarabiali pracując dla firm lub dla biur turystycznych . Sądzę że znając Indyjskie realia mogłabyś spokojnie organizować ciekawe wyjazdy dla niewielkich grup turystów .

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 18:55 | 22.04.2011

Dobra rada. Mieszkam w Indiach od 6 lat i otworzyłem takie biuro 2 lata temu, organizuję budżetowe wycieczki po Indiach. Ciężko jest, ale wyżyć można. Żadne polskie biuro nie trzyma w Indiach rezydenta, za mały ruch, ponadto możliwości ogranicza ustawa o usługach turystycznych.
www.vanlalluti.com 

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 21:15 | 29.03.2011

Witay. Myslę ze jesteś skarbnicą wiedzy o Indiach . Czy ten adres zamieszkiwania - Varanasi jest aktualny ? Może bylibysmy Twoimi klientami ?
Akurat raczej ominiemy Varanasi na rzecz dłuzszego pobytu w okolicach Udajpuru. i leniuchowania w Diu ale chętnie skozystalibysmy z usługi zarezerwowania biletów kolejowych , hoteli . itp .

Buka dołączył
27.03.2011

Buka 08:57 | 30.03.2011

Adres zamieszkania jak najbardziej nadal aktualny. Chetnie Wam pomoge w takim razie, tylko najlepiej by bylo gdybys mi na maila wyslal dokladne terminy- czyli kiedy przylatujecie do Indii, ile dni chcielibyscie spedzic w Udajpurze, ile dni powloczyc sie po okolicach, kiedy wypadaloby leniuchowaniu w Diu no i na kiedy macie bilety powrotne. do tego oczywiscie jaki macie budzet na wyprawe. wtedy mozna to wszystko schynchronizowac, a ja spokojnie moge Wam zarezerwowac odpowiednie bilety.
moj e-mail: gambadana@poczta.fm
czekam na informacje zatem.

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 18:50 | 30.03.2011

Witaj . Jeszcze Cie nie widziałem a juz Cie kocham . Bardzo mnie ucieszył Twój post . Ja to rycho 6045@tlen .pl i od dzis bede pisał bezposrednio do Ciebie .Pozdrawiam .

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl