Forum dyskusyjne

KRYM ALUSHTA noclegi

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

Paaralia dołączył
28.03.2011

Paaralia 18:26 | 28.03.2011

Witam

Mam taki problem. z mojej uczelni jest organizowany wyjazd do Alushty niestety jednak nie zalapalam sie na niego chcialabym mimo wszystko pojechac tylko ze mam problem ze znalezieniem jakiegokolwiek noclegu tam na miejscu. jedyne co znalazlam to hotel gdzie za 10 noclegow wyjdzie mnie 4000zl :/ a tyle niestety nie moge przeznaczyc :/ czy ktos wie jak szukac noclegow w tym miescie? albo zna jakies do polecenia? prosze o pomoc bo bardzo zalezy mi na tym wyjezdzie.

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 18:33 | 28.03.2011

W hotelu Biała Lilia w zeszłym roku we wrzesniu płaciłem koło 16 plnów za noc w pokoju czteroosobowym.
Kwatery prywatne w tym samym czasie kosztowały 20 plnów/doba bez targowania.
Zalezy pewnie od czasu w ktorym wypoczywasz.
Powodzenia!

Paaralia dołączył
28.03.2011

Paaralia 18:35 | 28.03.2011

a mozesz mi podac jakies namiary ?

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 01:17 | 29.03.2011

eastbooking.ua/hotel/1261 

tu masz więcej info o hotelu Biała Lilia; adres ul.Gorkiego 8 lub 9
a kwatera prywatna?.... po prostu chodziłem i pytałem w parwie kazdym domu wynajmują tez gdzies na Gorkiego bo to głowna ulica prowadząca do morza
powodzenia

kolo © dołączył
29.03.2011

kolo © 23:17 | 02.04.2011

nie wiem czym jedziesz, ale jak ja tam ze znajomymi wysiadłem z autobusu to od razu zleciało sie pełno babć z ofertami kwater. wybraliśmy drugą z kolei. podobnie było w sudaku, w sewastopolu, w bakczysaraju. nie musisz się niczym przejmować. i ja bym nawet nie rezerwował, bo na miejscu wychodzi taniej i są skłonni do dużych negocjacji cenowych. a byłem w lipcu

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl