Forum dyskusyjne


WERYFIKACJA ocen uzytkownikow - komunikat Admina

kategoria uwagi do forum i serwisu

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:05 | 06.02.2007

Witam
Wprowadzilismy na okres testowy nowa funkcjonalnosc ktora pozwoli wszystkim uzytkownikom na weryfikacje innych oceniajacych, w chwili obecnej zdjecia, a takze pozwoli na ogolna ocene prezentowanych zdjec autorow.
Wprowadzilismy 2 wspolczynniki
SO- Średnia z ocen otrzymanych za zdjęcia np.: 3.78
SW: Średnia z ocen wystawionych za zdjęcia : 3.50

Dane te dostepne sa na waszych kontach, a takze kontach innych uzytkownikow po zalogowaniu.

pozdrawiamy i zapraszamy to testowania

GlobAdmin


gonzo72 dołączył
20.02.2007

gonzo72 12:59 | 21.02.2007

Z pewnością Admin zauważył, że rozpoczął się "wyścig po przewodniki" co skutkuje dodawaniem przez niektórych użytkowników (np. Qudidas, że palcem nie wskażę) ogromnych ilości beznadziejnych zdjęć. Z przykrością zauważam, że cenne zdjęcia innych globtroterów przepadają pod koniec miesiąca w masie zdjęciowego chłamu i nie mają absolutnie żadnych szans na zaistnienie na liście najciekawszych zdjęć. Rozumiem, że to nie forum fotograficzne, ale spora część użytkowników Globtrotera lubi i chce oceniać oraz poddawać pod ocenę swoje zdjęcia i to właśnie jest sensem ich istnienia tutaj. Poza tym ten serwis jest jednym z niewielu miejsc, gdzie fotki podróżnicze są rzetelnie (poza drobnymi wyjątkami) oceniane. Nie mogę patrzeć jak beznadziejnej jakości zdjęcia (których i tak większość globtroterów nawet nie ocenia) i na siłe pisane artykuły nabijają konto gościa, którego celem jest zdobycie przewodnika za friko (O Qudidasie mówię). Mam pytanie: Czy zdaniem Admina użytkownicy "walczący o nagrody" powinni być w taki sposób promowani ??? Proponuję wzorem innych forum fotograficznych wprowadzenie dziennego ilościowego limitu zdjęć zamieszczanych przez danego użytkownika, to chyba zmusi co niektórych do refleksji na temat tego, czy warto wrzucać do Globtrotera co popadnie, czy rzeczywiście wybrać najlepsze ze swoich zdjęć. Pozdrawiam :-)


ts dołączył
09.01.2007

ts 19:24 | 21.02.2007

to prawda że na forum znajdują się zdjęcia, których po prostu nie da się oglądać- co do moich fotek też niektórzy tak sądzą, więc należałoby to uszanować i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje- przecież po to je tam zamieszczamy, żeby ktoś inny mógł je ocenić- co do Quidasa: masz rację, że np 8265, 8249 czy 8245 nie są najciekawsze, ale można to bezpośrednio powiedzieć autorowi dodając komentarz (mnie się nie chce tego robić, bo nie mam siły na oglądanie kolejnych jego zdjęć)
jak temu zapobiec- wydaje się że nie ma tu skutecznego rozwiązania poza usuwaniem przez Admina zdjęć po prostu najgorszych, tzn tych z najniższą punktacją- Admin- co Ty na to?
pzdr,
tsStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl