Forum dyskusyjne

Iran ceny

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

bastet3 dołączył
04.09.2010

bastet3 16:22 | 06.04.2011

Witam!
Wybieram się za kilka dni do Iranu. Czy ktoś z grona forumowiczów miał okazję być tam niedawno i byłby wstanie podać aktualne ceny hoteli (średniej klasy), przejazdów autobusami na dłuższych trasach.

Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam

pietkagab dołączył
06.01.2011

pietkagab 23:53 | 08.04.2011

Hej!
Mam nadzieje, ze zdazysz przeczytac moja odpowiedz jeszcze przed wyjazdem. Wrocilem z Iranu w pazdzierniku, ceny wiec nie powinny sie duzo zmienic, nawet mimo bardzo wysokiej tam inflacji. Co do hoteli sredniej klasy to doswiadczenia wielkiego nie mam. Jako plecakowiec zagladam do tych najtanszych i w tych ceny zaczynaly sie z reguly od 8$. Raz z braku alternatywy w Busher zaplacilem za dobe w klimatyzowanej 2ce z lazienka 20$ - takich cen w sredniej klasy hotelach mozesz sie spodziewac.
Przejazdy autokarami drogie nie sa, np: Ardabil przez Astare do Rasht - 5$ (5 tys. tumanow, czyli 50 000 riali), Rasht do Teheran - 5,5$, Teheran do Esfahan - 6$ albo Shiraz do Busher - 6$, Busher do Esfahan - 9,5$, Busher do Teheran - 16$. Mniej wiecej wyglada to tak, ze jesli przejazd trwa 5 godzin, to bilet kosztuje 5$. Autobusy lokalne, albo miejskie kosztuja grosze, a dla turystow bywaja czasami za darmo:) Milej podrozy

bastet3 dołączył
04.09.2010

bastet3 00:17 | 09.04.2011

Hej!
Dziękuję za informację. Do Iranu lecę 10-go kwietnia, na 3 tygodnie.
Na liście Twoich wojaży zauważyłam Gruzję i Armenię...te kraje są kolejnym etapem moich podróży. Jeżeli pozwolisz, to po powrocie z Iranu zgłoszę się po relację, porady, itp....

Pozdrawiam serdecznie.

pietkagab dołączył
06.01.2011

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl