Forum dyskusyjne

Kenia 13 06-28 06

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

aneczka211 dołączył
10.04.2011

aneczka211 01:03 | 10.04.2011

Witam wszytskich!
Wybieram sie do Kenii w czerwcu, wspolnie ze znajoma i chcialabym spytac czy ktos z Was ma podobne plany na ten sam okres. Zatrzymujemy sie Mombasie, ale chetnie poznamy kogos do wspolnego podrozowania! Jesli ktos z Was chcialby sie do ns przylaczyc dajcie nam znac- im nas wiecej tym lepiej:)!

andreas31 dołączył
14.11.2008

andreas31 15:24 | 12.04.2011

Witam !Lecicie na własną ręke czy z biura?Andrzej.

annowi dołączył
01.02.2011

annowi 16:47 | 12.04.2011

Ja właśnie wróciłam z Kenii , jest tam cudnie zwiedziłam Mombasę , i okolicę byłam na 4 dniowym safari i pojechałam zobaczyc moje wymarzone Kilimandżaro , tam dopiero czuc prawdziwą Afrykę , pozdrawiam

aneczka211 dołączył
10.04.2011

aneczka211 23:24 | 12.04.2011

Annowi:), bardzo sie ciesze ze masz tak mile wspomnienia z wyjazdu- ...przyznam szczerze ze juz nie moge sie doczekac! Niestety my pewnie nie dotrzemy do Kilimandzaro- przynajmniej tego nie mamy a planach poki co, ale jestem pewna ze warto! Kto wie- moze uda sie nastepnym razem! Moge spytac ktore parki zwiedzias?

aneczka211 dołączył
10.04.2011

aneczka211 23:14 | 12.04.2011

Czesc Andrzej! Lecimy z biura podrozy, ale tak sie zlozylo ze z angielskiego, wiec wylatujemy z Londynu. Generalnie mamy wiekszosc rzeczy juz zalatwionch i zorganizowanych przez biuro....ale ze bedziemy na miejscu 2 tygodnie wiec jest to wystarczajaco dlugo zeby pozwiedzac tez okolice na wlasna reke- stad tez moje pytanie o to czy ktokolwiek wybiera sie w tamte okolice w tym samym czasie:) Jakie ty masz plany?

Aśka50 dołączył
29.03.2011

Aśka50 12:45 | 13.04.2011

My we dwoje też lecimy do Keni ale mamy tylko bilety lotnicze i wstępną rezerwacje hotelu w Nairobii. Wylatujemy z Berlina 12.06 rano. Najpierw planujemy safari a dopiero 18.06 dotrzemy pociagiem do Mombasy. Dalej chcemy pojechać do Watamu na rafę koralową. Aneczko211 czy Wy już wiecie gdzie będziecie mieszkać w Mombasie? Co prawda my jesteśmy w wieku Twoich rodziców ale czasem, z dala od domu warto mieć jakiś telefon albo namiar na dorosłego krajana.

aneczka211 dołączył
10.04.2011

aneczka211 00:46 | 14.04.2011

Super!!! Nie wazny jest wiek a dobre towarzystwo!... wiec bardzo sie ciesze ze bedziecie zwiedzac Kenie w tym samym czasie!!! Podeslij mi moze maila i wysle ci wszytskie detale apropo naszego pobytu, lacznie z numerem telefonu...bo faktycznie to chyba bedzie najlatwiesza forma kontaktu:). My w Mombasie bedziemy od 13.06 a safari planujemy na kolejny tydzien, wiec swietnie sie sklada....bedziemy mogli wymienic sie wszelkimi wrazeniami i wskazowkami;) Serdecznie Cie pozdrawiam i czekam na maila:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl