Forum dyskusyjne


paszport wazny 6 miesiecy

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

Tosska dołączył
13.04.2011

Tosska 15:05 | 13.04.2011

Czesc, nie orientujecie sie moze czy przepis o paszporcie waznym 6 miesiecy jest w rzeczywistosci przestrzegany? bo jedziemy teraz z mezem do Maroka w maju i konczy mu sie paszport we wrzesniu.. Ambasada marokanska odradza wyjazd, natomiast biuro podrozy nie widzi problemow, na stronie MSZ nic nie pisze na ten temat? Jak to wyglada w praktyce ?


kolo © dołączył
29.03.2011

kolo © 22:58 | 13.04.2011

mi sie paszport kończy w czerwcu a w lutym byłem w maroku. nie było problemów. ogólnie na lotnisku tylko wypisujesz formularz wizowy i idziesz dalej.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl