Forum dyskusyjne


najlepszy transport do Rumuni

kategoria tanie podróżowanie

kraj Rumunia

mackoski5 dołączył
13.04.2011

mackoski5 10:05 | 14.04.2011

witam,

na święta wielkanocne wybieram się do Rumuni, jadę odwiedzić siostrę, która przebywa tam na wymianie studenckiej. Dokładnie jadę do Iasi, natomiast siostra może po mnie przyjechać do jakiejś miejscowości, w odległości do 200km. Proszę o pomoc i poradę, jakim środkiem transportu najlepiej i tak żeby w miarę tanio było :)Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 20:03 | 14.04.2011

Ja się nie boisz egzotyki to z Przemyśla jest bus do Czerniowiec (Ukraina),a stamtąd do Suczawy. Nie ma już niestety bezpośredniego połączenia Przemyśl - SuczawaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl