Forum dyskusyjne

KONKURS - CUDA NATURY

kategoria inne

swift dołączył
27.02.2007

swift 10:33 | 15.04.2011

Brawo GlobAdmin ! Z nagrodzonych zdjęć wynika, że natura to tylko i wyłącznie gołe skały i kamienie. Widocznie chcesz, żeby Ziemia tak wygladała, a nie zielono i kolorowo. Należało zaznaczyć, że chodzi o konkurs geologiczny. W którym forumowcy nie mają prawa głosu i oceny. Oby tak dalej , jak w niedalekiej przeszłości za komuny.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 11:08 | 15.04.2011

Witam

Swift, dziękuję za cenną uwagę, co prawda ze sporym ładunkiem emocjonalnym, nieadekwatnym do sytuacji.
Staram się zrozumieć Twoje rozczarowanie, ponieważ również brałeś udział w konkursie foto.
Przykro mi, że tym razem Twoja praca nie została nagrodzona.

Organizując kolejny konkurs foto, wezmę pod uwagę Twoją opinię.

W regulaminie nie było wspomniane, że oceny użytkowników są brane pod uwagę. Zresztą, tak było podczas każdego z konkursów foto.
Decydując się na udział w konkursie, każdy z uczestników miał tego świadomość, więc tego typu uwaga nie ma żadnego uzasadnienia.

Zwycięskie prace zostały wybrane zarówno przez zespół Globtrotera, jak i osoby z Wydawnictwa Świat Książki, czyli zarzut "Widocznie chcesz, żeby Ziemia tak wygladała, a nie zielono i kolorowo" rozkłada się na większa ilość osób ...

pozdrawiam
GlobAdmin

swift dołączył
27.02.2007

swift 15:06 | 15.04.2011

Wcale nie jestem rozczarowany. Już wcześniej miałem olbrzymią satysfakcję, że moje zdjęcia docenili forumowicze dodając je do ulubionych, czego w nie mozna powiedzieć o większości nagrodzonych prac. Chodzi mi głównie o to, zby szanowne jury choć w jednym zdaniu oceniło każdą z fotografii. Tak jak jest to ogólnie przyjęte.

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 01:34 | 17.04.2011

Myślę że nie byłoby wielkim Cudem Natury , gdyby każdy biorący w Konkursie dostał po jednym piwku w nagrodę pocieszenia?

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:51 | 17.04.2011

Kaczma, wbrew pozorom byłby to jednak cud ..., organizacyjny oczywiscie ;-)
Chyba ze mamy na mysli piwo wirtualne? ;-)

pozdrawiam
GlobAdmin

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 00:45 | 18.04.2011

Szkoda , niewątpliwie zostanie na piwie wirtualnym , niemniej cuda się czasami zdarzają .

meteoryt dołączył
29.12.2010

meteoryt 19:44 | 18.04.2011

A ja bez względu na wszystko, chciałbym pogratulować wygranym,
GRATULUJĘ !!! :)

zosia m. dołączył
17.01.2010

zosia m. 00:01 | 19.04.2011

A ja, jako jedna z "wygranych" powiem krótko - dziękuję za gratulacje :-)
Życzę wszystkim powodzenia w następnych konkursach:-)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl